«ТЕЛЬНЮК: Сестри» у «Часописі»

теґи: «Дорога зі скла», Київ, Оксана Забужко, Сестри Тельнюк, ТЕЛЬНЮК: Сестри, вишукано, концерт, креативний простір "Часопис", сучасна музика
Початок: 16.11.2012 19:00
Закінчення: 16.11.2012 20:30
Місце: креативний простір "Часопис"
Адреса: Київ, вул. Льва Толстого, 3
Предмет події: «Дорога зі скла», Оксана Забужко, Сестри Тельнюк, ТЕЛЬНЮК: Сестри, ексклюзивна презентація нової програми, концерт Кількість відвідувачів: 1

КИЇВ: дорога зі склаВиконавці сучасної української музики світового рівня Галя та Леся Тельнюк представлять свою нову програму «Дорога зі скла» 16 листопада о 19.00 у креативному просторі «Часопис».

На вас чекає концерт, аналогів якому немає не лише в Україні, але й у cвіті. В даному випадку можна сміливо заявити про його ексклюзивність та унікальність. Програма, яка буде представлена, поєднує в собі пронизані любов’ю та переживаннями вірші української письменниці Оксани Забужко та професійним виконанням сестер Тельнюк. Супровід, що складається лише з трьох віолончелей – вишукане тло, на якому інтонації, тексти, що переходять часом на магічний шепіт, підсилюють ефект очищення. Сестри та Оксана – без перебільшення два величні явища, що об’єдналися у елітний поетично-музичний проект під назвою «Дорога зі скла».

«Дорога зі скла» – це музика для тих, хто слухає та чує, передана новою унікальною вокальною школою з відтінками драматизму, ліризму, інтимності та мелодекламації. Це театральне дійство, висловлене сучасною музично-поетичною мовою, яке не залишить вас байдужими.

«Дорога зі скла» – це не етно, це не фолк, це не рок!
Це – очищення крові.
Це – «TRANSFUSIONS: Sisters»!

Квитки на концерт можна придбати зазделегіть у «Часописі» та на сайті karabas.com
Вартість 150 грн.

Контакт для акредитації преси:
093-03-10-494
nikolina@greenpr.com.ua

 

подія у facebook

 

На події були

Всі
Я був там