Вечірка «Криниця традицій»
Місце: Подвір'я Галереї "НЕФ"
Адреса: Київ, вул. Івана Мазепи, 21, корпус 20
Предмет події: вечірка Кількість відвідувачів: 1
6 липня на подвір’ї галереї «НЕФ» (Київ, вул. Івана Мазепи, 21, корпус 20) відбудеться вечінка «Криниця традицій»
Як криниця поповнюється природними водами, так і українське мистецтво має поповнювати свої усталені традиції новими формами, цікавими та незвичними. Головна ідея вечірки – показати гарний приклад осучаснення давніх українських традицій.
Відкриватиме вечірку дитячий фольклорний гурт «Дай Боже». Талановиті діти відтворять автентичну традицію обряду свята Івана Купала, яке за народним календарем святкувалось 6 липня, що збігається з християнським святом Різдва Святого Пророка Предтечі і Хрестителя Господнього Івана. У репертуарі гурту використовується автентичний фольклор — чистий, без усiляких домішок та обробок.
Далі відбудеться презентація виставки творчих доробків ремісницької родини Пирожків, Наталі Бабенко та Віктора Соловара. Ведучий проведе по черзі презентацію робіт митців у вигляді невеличкого бліц-інтерв’ю автора з гостями, що створить невимушену та затишну атмосферу для спілкування.
Мар’ян Пирожок – Капітан Лелека розповість під стародавній музичний супровід історію, проілюстровану на серії картин «...За лісами, за ділищем – там дивами вітер свище...». Наталя Бабенко запропонує кожному бажаючому доторкнутись до небувалих злаково-мистецьких творів та покаже як вони створюються. Лейтенант Зозулька, вона ж Юлія Долинська, непомітно та легко заведете глядача в тенета лірично-сонячної казки, що живе на її картинах. А з полотен Віктора Соловара зійдуть стародавні українські легенди і зачарують своєю достовірністю. Виставка працюватиме протягом двох тижнів.
Також в рамках вечірки відбудеться презентація нової мистецької ініціативи «МИСТЕЦЬКОГО КЛУБУ», який об’єднає в єдину мережу найкращих митців, мистецькі організації та установи, медіа-партнерів, меценатів та простих громадян – цінителів українського мистецтва з усієї України задля спільної мети – сприяти відродженню, розвитку та популяризації українського мистецтва. Всі бажаючі зможуть заповнити анкету учасника та вже розпочати формування нового мистецького середовища та мистецького руху.