Фестиваль «Woodstock Україна»

теґи: KOZAK SYSTEM, O.Torvald, Raggafaya, Woodstock, Антитіла, Мед Хедс, мартові, Скрябін, ТаРУТА, фестиваль
Початок: 28.08.2012
Закінчення: 30.08.2012
Місце: Калинівка, аеродром
Адреса: Вінницька область, м. Калинівка, аеродром
Предмет події: фестиваль Кількість відвідувачів: 0

logo-woodstockПерший грандіозний музичний фестиваль «Woodstock Україна» відбудеться 28-30 серпня 2012 на території  аеродрому міста  Калинівка (Вінницька область). Організатором фестивалю є всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця».

«Любов, Дружба і Музика» таким є девіз українського фестивалю. Цей проект спрямовано на розвиток  масової музичної культури, формування естетичного смаку шанувальників різних музичних стилів, об’єднання різнопланових виконавців спільною ідеєю, згуртування мешканців різних частин нашої країни, а також розвиток благодійного волонтерського руху в Україні.

woodstockФестиваль «Woodstock Україна» є відкритим та безкоштовним для відвідувачів з усієї країни. У 2012 році музична програма фестивалю сформована з виступів 36 колективів з України, Польщі та Естонії. Хедлайнерами фестивалю цього року стануть гурти «Мед Хедс», «Kozak System» та «Скрябін», а Кузьма Скрябін буде ведучим свята. Гості братимуть участь у багатьох заходах, спрямованих на розвиток  і поширення ідей волонтерства та благодійної соціальної активності. Неперевершена атмосфера свята пануватиме на фестивальному полі протягом усіх трьох днів, де слухачі зможуть насолодитися різними музичними стилями, познайомитися з новими музичними іменами та наживо послухати вже відомих та улюблених виконавців.

Докладніше: http://www.woodstock.in.ua/program.html

 
Я був там