категорії: афіша події

Завершальний акорд фесту: знімаємо сітку.

Не дозволимо тимчасовому стати вічним!

теґи: Антонич-фест, волонтери, парк Нивки, пририбання території, фестиваль
Початок: 10.10.2009 14:00
Місце: парк Нивки, ст. м. Берестейська
Адреса: Київ, парк Нивки, ст. м. Берестейська
Предмет події: прибирання території, фестиваль Кількість відвідувачів: 5

 родичкаКАЖУТЬ, немає ніц довговічнішого, аніж тимчасове. При цьому  частенько посилаються на Ейфелеву вежу в центрі Парижу,          встановлену з  нагоди Всесвітньої виставки в далекому 1889-му. По завершенню вернісажу  вежу планувалось демонтувати. Проте «тимчасова» металоконструкція вже більш ніж як сотню років непорушно підпирає небосхили над булонськими лісами.

 ДІЙСНО, багато, що споріднює Ейфелеву красуню з парканом, встановленим з нагоди Антонич-фесту. І мені в глибині душі, мабуть, як й Гюставу Ейфелю, хотілося б дати паркану  власне ім’я і  домогтися статусу  історичної пам’ятки . Ми ж в нього душу вклали. У кожному сплетінні цієї, на перший погляд, нічим непримітної сітки частинка нашого сердечного тепла.

 ОДНАК, підступні сили сумління та невблаганно здоровий глузд наказують нам все ж прибрати паркан з території парку, який й так там загостював більше, ніж того дозволяє гостинність місцевих жителів.

В понеділок зранку, одразу ж після завершення Антонич-фесту, територію вже прибрали спільними зусиллями волонтерів та працівників ГРІНКО, а от парканчик все ще стоїть, як болюча згадка для тих, хто намагався зекономити на офіційному вході.

 ТОМУ,  запрошуємо всіх бажаючих ДОПОМОГТИ  ДЕМОНТУВАТИ ПАРКАН!

 Всі,  хто бажає отримати можливість покраяти моє, як паркано-архітектора, серце, зробити пам’ятні фото на тлі багатостраждальної рабиці, і просто обговорити підсумки фесту наживо, запрошуються завтра, в суботу 10.10.2009 у парк «Нивки».

 22ЗБІР на платформі ст. м. Берестейська о 14-00.

З собою бажано мати:
– рукавиці (сітка не оцинкована, мажеться трохи)
– молоток з цвяходером з іншої сторони
– або може кусачки.


 ДО ЗУСТРІЧІ! Буде весело!


 
Я був там