Максим Кідрук в Кругозорі

теґи: Кругозір, Максим Кідрук, зустріч з письменником
Початок: 18.02.2011 18:30
Закінчення: 18.02.2011 20:00
Місце: зал "Кругозір"
Адреса: Київ, вул. Межигірська, 56
Предмет події: зустріч з письменником Кількість відвідувачів: 0

06/02/11 Максим Кідрук, перші хвилини на український землі після подорожі Близьким Сходом18 лютого о 18:30 в залі «Кругозір» відбудеться зустрі з Максимом Кідруком.

Максим Кідрук щойно повернувся з 2-місячної подорожі Близьким Сходом: Ліван, Сирія, Йорданія та Єгипет, тож залюбки поділиться найсвіжішими враженнями. А їх безліч. Протягом місяця Максим подорожував Західною єгипетською пустелею до Каїра. В місто прибув саме коли там почалася революція. Жив у готелі на відстані одного кварталу від площі Тахрір – незмінного епіцентру усіх подій. Кідрук покаже фото- та відеозйомку того, що відбувалося в єгипетській столиці протягом тижня найгарячіших сутичок – з 28 січня по 3 лютого.

Вхід – безкоштовний. Попередня реєстрація обов'язкова. Писати, як завжди, на sasha@krugozir.com.ua.

Зустріч з Максимом Кідруком відбувається в рамках підготовки до Krugozir TravelCamp-2011. На ньому Кідрук прочитає майстер-класи по організації самостійних подорожей Латинською Америкою та Близьким Сходом. З іншими викладачами-тревелкемпівцями Ви теж зможете познайомитися на подібних посиденьках за чаєм. Від них Ви почуєте купу подорожніх історій, які допоможуть краще зрозуміти різні країни, регіони, їх мешканців і звички.

Анонс наступних зустрічей невдовзі з’явиться на сайті Кругозору та в нашому ЖЖ.

 

 

 


 
Я був там