«Історії чудовиськ»: 288 хвилин про реалії сучасного життя
Режисер: Сімбо Акіюкі
Актори: Aya Hirano, Chiwa Saitō, Emiri Katō, Eri Kitamura, Hiroshi Kamiya, Kana Hanazawa, Miyuki Sawashiro, Takahiro Sakurai, Yui Horie, Yuka Iguchi
Студія: SHAFT
Прем'єра: 3.07.2009
288 хвилин свого життя я присвятила перегляду цього аніме. Зараз можу стверджувати, що цей час минув недаремно. 288 хвилин чудової психоделічної драми-трилера про реалії сучасного життя. 12 серій по 24 хвилини.
Не буде новиною, що у нашому світі, у нашому сірому повсякденні живуть чудовиська. Дівчина, що при зрості 165 см має вагу....5 кілограмів, маленький привид, що шукає маму і не знаходить, дівчина-кішка, вампір королівської крові з милим лицем дитини. І все це закручується навколо 17-річного вампіра Койомі. Але це не «Сутінки». Це – «Бакемоногатарі» («Історії чудовиськ»).
Вони не просто так з'явились у сучасному світі. Їх породили почуття людей. Страх, ненависть, бажання бути почутими своїми рідними, батьками. Мультик мультиком, але у ньому піднімаються актуальні проблеми суспільного життя Японії, подається зріз почуттів та емоцій дітей та підлітків. Зворотна сторона медалі, те, що стоїть за зовнішнім економічним розвитком та уявним процвітанням. Насамперед – руйнування інституту сім'ї, катасрофічним браком часу на спілкування з дітьми, спроба замінити його матеріальними цінностями. Ці фактори викликають до життя давніх японських чудовиськ – краба, змію, диявола. Вони не приходять просто так, а лише на таємний поклик людини.
І по ходу розгортання історії головні герої дорослішають, переживають з приводу своєї незайманості. Це так нагадує героїв американських молодіжних комедій і викликає посмішку у страших. Але може схвилювати молодших. Для них власне і призначене сьонен-аніме (вікова категорія -12-17 років ).
А ще є мудрий бувалий Меме. Він знає відповідь на всі запитання. Хоча про нього говориться дуже мало, але його знання викликають повагу. Він знає те, що недоступне іншим. Такий собі доктор Хаус по-японськи.
Не варто шукати у аніме сюжету. Та й це зайве. Головний сюжет – це наше повсякдення, так звані сірі будні. Саме у них губиться більшість наших страхів, емоцій, проблем, невисловлених почуттів.
^o_o^\~~'
каваї))
))))))))))))))))))))
угу, хентай рулить!
:-P
Ти ображаєш мене. "Історії чудовиськ" – це не хентай.
Ізвєнітє, бил напуган...
Не ображайся, в кожного виникають асоціації в міру його розпущеності =)
я розумію все.) але хентай – це трохи інший жанр.
ну точно не для категорії 12-17 років ;)
кожен бачить те, що хоче.)))
доктор Хаус, аніме, вампіри ...
вікова категорія 12-17 років...
"реалії сучасного життя"...
ну, ви зрозуміли.
гм... сьонени і дорослі дивлятьсч)))))
"Не варто шукати у аніме сюжету" – тепер зрозуміло, як їх дивитися %)
Шааааафт)
розшифруй.)) ніхт ферштеєн)))
Любиш цю студію?
Багато хто на них гонить) Але мені подобається) "Ef" там або "Прощавай похмурий вчитель" = ) Зараз у них онгоінгом іде рідкісна бредятіна про вампірів = ))
Є прикольна штука про вампірів "Лицар-вампір". Все інше – не перетравлюю.
"Вчителя" варт подивитись?
Вчителя так) Перший сезон точно, а другий я просто не встиг глянути)
Дякую)) Зараз шукатиму)))