Четверо щасливчиків, не рахуючи зомбі

теґи: жахи, комедія

    ЗомбілендВесь світ(читай всю Америку) знову заполонили зомбі. Хто стане героєм, який врятує всіх і відродить цивілізацію? Кому цікаво, дивіться «Я легенда». Кому ж хочеться стьобного фільму жахів, який уже став найкасовішим фільмом про зомбі, хоча у нас його прем'єра аж через 3 тижні, тим сподобається «Зомбіленд».

    П'ятеро людей, яким вдалось вижити, серед них хлопець-доходяга, який живе Варкрафтом і якому не щастить у стосунках ні з батьками, ні з дівчатами; ковбой, якому подобаються тільки потужні тачки і брутальна зброя і який прагне помсти за смерть свого цуцика; підступна гаряча штучка зі своєю молодшою сестрою, які ні на мить не дають розслабитись попереднім двом персонажам; а також Білл Мюррей, відомий мисливець за привидами, хоча ні, здався їм цей пристарілий мисливець. Вся ця банда подорожує у пошуках щастя, яке ховається в маленьких речах, наприклад таких, як батончики «Twinkie».

    Така от вельми вдала (як для цього жанру) суміш комедії і жахів. Прізвище у режисера дуже підходяще – в перекладі з німецької  – м'ясник. Час від часу на екрані зустрічаються чиїсь нутрощі, але вони не надто кидаються в очі, якщо вчасно відвертатись, решту часу можна просто сміятись.

Рейтинг на IMDB: 8.1/10