«Майкл Джексон: От і все»: Любов врятує світ

теґи: Майкл Джексон, От і все, король поп-музики

От і всеЙому було 50 років... Він прагнув повернутися на велику сцену разом з 50 грандіозними концертами в Лондоні. Прагнув, але не зміг. Його смерть стала шоком для всіх, смерть, щодо причин якої і досі точаться суперечки. Кенні Ортега разом із родиною покійного короля поп-музики випускають документальний фільм «Майкл Джексон: От і все». Усе це заради прибутку? Можливо, але перш за все – заради багатомільйонної армії фанатів.

Документальне кіно з репетицій майбутнього концерту – чи може це зацікавити тих, хто до творчості Майкла Джексона байдужий? Звісно, насильно змушувати людину дивитися кіно не надто правильно, тут має бути власне бажання. Але слід знати, що дане кіно – це можливість зрозуміти, ким був Майкл Джексон, ну й, звичайно ж, побачити ті надзвинайні роботи, які проводили для нього техніки, аніматори, танцюристи та інші люди.

От і всеСам по собі концерт«This Is It» мав стати неймовірною подією. До кожної композиції готувався окремий номер, який приголомшує своїм розмахом і красою вже на репетиціях (уявіть, як би це виглядало в завершеному вигляді). Сам Майкл хоч і не викладався на повну силу на своїх репетиціях, але легко зривав оплески у всіх, хто знаходився поруч. Фірмові рухи Майкла вкупі із найпопулярнішими піснями створювали захоплюючий ефект радості й насолоди від того, що відбувається.

От і все«Майкл Джексон: От і все» цілком і повністю присвячений одній людині, але його оточення так само зіграло чималу роль. Коли дивишся в очі танцюристів, які все життя чекали на можливість виступити на одній сцені зі своїм кумиром, неможливо відірватися. Це сльози радості, які після 25 червня 2009 року (день смерті Майкла) не можливо сприймати без гіркого суму і розпачу. Кенні Ортега, незважаючи на свій солідний вік, так само глибоко перейнявся постановкою концерту, думаю, цілком логічним став перехід у крісло режисера документального фільму.

Взагалі, достатньо складно оцінювати чисто кінематографічні дані «Майкл Джексон: От і все», тому що усе прирівнюється до враження від репетицій та інтерв'ю, які не знімалися в кілька дублів, а записувалися в режимі он-лайн. Саме це й дозволяє по-іншому глянути на самого Джексона, відсунувши на другий план зірковість і його особисті проблеми. Світ втратив людину, фанати втратили кумира, який закликав людство любити... От і все? Так, як не прикро це усвідомлювати. Спочивай з миром, Майкл.