ЕКОняка 2013

теґи: ЕКОняка 2013, Палац Мистецтв, екологія, фото, фоторепортаж

6 квітня у Львівському Палаці Мистецтв відбулась незвичайна подія – мистецько-екологічний фестиваль «ЕКОняка 2013», котрий планує стати щорічним.

 

Ініціювали новий арт-фест екологічний театр «Wind of Change» та гурт «Atmasfera». Презентоване «чисте мистецтво» зібрало чималу кількість учасників та відвідувачів. 

Головна мета фестивалю формувалася так – за допомогою мистецьких засобів привернути увагу до актуальних екологічних та соціальних проблем сучасності, продемонструвати, що існує вирішення цих проблем. Саме тому в рамках «ЕКОняки» ключовою стала виставка-конкурс художніх робіт молодих митців. Що цікаво, своїми творчими ідеями з львівськими глядачами виявили відвагу поділитись екосвідомі аматори з різних куточків України.

«Живим» арт-майданчиком стало і саме приміщення Палацу Мистецтв, котре зазнало помітних трансформацій – перший та другий поверх були обладнані під відповідну еко-арт атмосферу, яку доповнювали не лише конкурсні роботи й інсталяції, а також і безліч структурних тканин, символічних предметів, килимів та декорацій. У фойє грала спокійна музика, діяла мала сцена. Тут всіх відвідувачів дружньо зустрічали волонтери проекту, які розповідали про експозицію та сам фестиваль. У холі другого поверху розмістився еко-буфет, де всіх бажаючих частували корисною їжею, а кінозал Палацу перетворився на лекційну залу. В цілому простір був розмежований на три великі сектори: урбан-зона, еко-зона та лаундж-рум. За відвідуваністю найбільш популярною стала зона «лаундж-рум», де можна було відпочити, лежачи чи сидячи на підлозі, послухати мантри та долучитись до релаксійних практик. А з інсталяцій найбільшої симпатії отримала композиція «повітряного яблуневого дерева», біля якого постійно вишиковувалась черга з бажаючих зробити світлину на пам'ять. 

Відвідувачам заходу було представлено шоу еко-клоунів, виступи запрошених музикантів, якими стали барабанщик Тімур Гогітідзе, джаз-експериментатор Юрій Яремчук, соло-проект «Freddy Marx Street» та гурт «Подорож по вертикалі». Особливо відзначився своїм перфоменсом еко-театр «Wind of change», також проектувався фільм екологічної тематики «Виделки проти ножів» та проводились цікаві майстер-класи з еко-харчування та еко-косметики. Також гості свята змогли відвідати лекцію про «Екологічний спосіб життя». Однак найбільш очікуваною подією став заключний концерт хедлайнерів проекту – гурту «Atmasfera», котрий, не дивлячись на холод, відбувся на подвір’ї Палацу Мистецтв.

Ось так «ЕКОняка» крокувала Львовом!

Текст: AfishaLviv.net

ЕКОняка 2013
ЕКОняка 2013
ЕКОняка 2013
ЕКОняка 2013
ЕКОняка 2013
ЕКОняка 2013
ЕКОняка 2013
ЕКОняка 2013
ЕКОняка 2013
ЕКОняка 2013