категорії: фото репортаж

«Куклы Клауса» в клубі «Прайм»

теґи: "Прайм" на Подолі, ЦеЛюлiт, куклы клауса

24-го травня в клубі «Прайм»  було весело й гамірно. Зібрались діти, жінки, чоловіки, панки, панство і всі вони очікували хорошого. І не дарма!

Перша порція хорошого під назвою «Целюліт» змінила басиста прямо на сцені! Басистка Катя, також відома як Фея, покинула сцену після першої ж пісні, а на її заміну вийшов новий басист. «У нас традиція, – прокоментувала Лєна, вокалістка, – на басу мають бути сіські».  Леопадровий бюстгальтер, дві пари трусів, панчохи й екстравагантний головний убір – засвідчили, що басист зовсім не порушує традиції гурту. «Целюліт» бадьоро розпочав вечір.

«Куклы Клaуса» сольні концерти мають не часто, але кожен з них – подія для шанувальників. Як зазвичай, «кукли» зуміли створити домашнюй затишну атмосферу. Анічка (флейта), Кет (мегафон) й Боб (бас-гітара) вийшли на сцену босоніж, що підсилювало невимушеність атмосфери.  Загалом, це був приємний концерт в кращих традиціях ансамблю.

Приємними бонусами для слухачів всіх вікових категорій були мильні бульбашки й паперові літачки. Керувала розповсюдженням цих дитячих артефактів – харизматична Кет.

Кіса
Кіса
Кет і мильні бульбашки
Кет
Боб
Боб
Анічка
Боб
КК
Боб
 
Сторінки: 212next
    Ctrl →