Презентація дебютного альбому Людмили Ясінської "Тобі"

теґи: Людмила Ясінська, концерт, презентація альбому, фоторепортаж

Співачка Людмила Ясінська дебютувала зі своїм музичним первістком – альбомом «Тобі…», в якому знайшлося місце і для «попсових» українських пісень, і для запальних латино-американських композицій та для еротично-романтичного R’n’B у вигляді «Шурів-мурів» – дуету із Вовою зі Львова. Співачку на вечірці-презентації у клубі Picasso підтримали актори студії «Магарич» Ярослав Стень та Богдан Гациляк, які виступили у ролі ведучих вечора, балет «0,7», автор однієї із пісень Вова зі Львова та львівські зірки. Причому останні виконували роль не лише гостей вечора, а й персональних музикантів-бек-вокалістів- танцюристів Людмили Ясінської...

Альбом «Тобі...» ми готували протягом 1,5 року, – розповідає співачка. – Оскільки початки моєї творчості – з Америки (Ясінська – фіналістка проекту «Американський шанс. – О. З.), то мені хотілося поєднати композиції у такому стилі із танцями, як-не-як, я близько десяти років танцювала. Це все плавно перетекло в українську течію – народилися кілька повільних композицій, вперше почувши які, я подумала: «Це воно!». А ліричні «Тобі...» та «Для мене ти» плавно перейшли у «Шури-мури» з Вовою зі Львова... Ця пісня випадає за стилістикою з речей, які є в альбомі, тож вона позиціонується як бонус-трек – своєрідний ескіз до мого нового етапу у творчості.

Ще одним бонусом до альбому став кліп на пісню «Тобі...», знятий понад півроку тому, в якому Ясінська виступила не лише у ролі співачки, а й сценариста.

«Тобі...» – це присвята не лише кожному із шанувальників співачки, а й тому єдиному коханому, ім’я якого Ясінська наразі не відкриває. «На яку б тему я не співала, все у мене торкається любові, тому основна тема, настрій цього альбому та стан моєї душі – кохання», – зізнається виконавиця. Мабуть, такий лірично-романтичний настрій і надихнув співачку на те, щоб усім гостям вечірки роздати половинки сердечок: чоловікам з «То...», а дівчаткам з «...бі», щоб їм хоча б цього вечора легше було знайти свою половинку.

На сцені Людмила Ясінська на повну випробовувала свій, як вона сама його відрекомендувала, «позитивно ігровий, ніжно-еротичний» образ й одне за одним змінювала вбрання – із вишукано-елегантного (чорна вечірня сукня) – до грайливо-танцювального (рожева сукенка в стилі латино-американських танців), і до еротичної класики (костюмчик в стилі «диско»). «Плюсом» презентації стало виконання «наживо», драйву додали експресивні танці. Не обійшлося і без сюрпризів. Людмила Ясінська представили на глядацький розсуд імпровізацію «на пару» з львівськими зірками. Павло Табаков «озброївся» гітарою, Назар Савко – бубном, Владіслав Левицький – барабанами, Олеся Киричук і Zоряна – шейкерами та маракасами, а Ясінська з «Енерджі» – вокалом, і всі вони разом «забацали» Dancing with me («Ой на горі два дубки»). Ефектну крапку у своїй презентації Людмила поставила дуетом з Вовою зі Львова – «Хочу шури-мури аж до крепатури...».


У найближчих нетворчих планах Людмили Ясінської – захист дисертації на тему «Удосконалення технологій холодного тиснення фольгою».

 "Високий замок"

Людмила Ясінська, Владіслав Левицький, Павло Табаков, Зоряна, Володимир Возняк, EnerG, Назар Савко,
Андрій Бакун, Вова зі Львова, Людмила Ясінська, Володимир Возняк, Юрій Кіт
Людмила Ясінська, Вова зі Львова
Людмила Ясінська, Юрій Ясінський
Людмила Ясінська і балет "0,7"
Людмила Ясінська, Владіслав Левицький, Павло Табаков, Зоряна, Володимир Возняк, EnerG, Назар Савко,
Людмила Ясінська, Владіслав Левицький, Павло Табаков, Зоряна, Володимир Возняк, EnerG, Назар Савко,
студія "Магарич"
Людмила Ясінська і балет "0,7"
Людмила Ясінська, Вова зі Львова
 
Сторінки: 212next
    Ctrl →