14 грудня 2011
Orkin музика, ...
Zapaska в Меделіні
23 червня 2012
Orkin музика, ...
Свято музики з Гич Оркестром
24 грудня 2012
Orkin музика, ...
Zapaska & BeBoBul у Graffiti-club (Мінськ) +1 новий коментар
22 вересня 2009
Єгор Антонов, спільнота: ФаДієз фото, ...
Вісім причин відвідати Moloko Music Fest +3 нові коментарі
25 червня 2010
Orkin музика, ...
«Новий День» у кафе «За Двома Зайцями»
29 березня 2009
Вистава «Закон» за Винниченком в аматорському театрі
22 березня 2009
Виставка картин художниці Анастасії Борко
22 березня 2009
Виставка картин художниці Анастасії Борко
15 лютого 2009
Сліва-фест-2009 (день 1-ий)
7 сiчня 2009
Тарас Федюк: «Але Крішна коли-небудь дасть!»
| Постійна адреса сторінки: | //sumno.com/gallery/sashko-yarmola-pakuje-podarunochky-ditkam-na-den-s/ |
я учора скачала "Маланку" – спеціально, щоб послухати, що ж він даруватиме діткам))
так тож як раз найвдаліша пісенька, за словами Сашка. Тре було ті дорослі качати;))