категорії: музика фото

Сольний концерт Хелавіси в Києві

теґи: Київ, Леопард в городе, Мельница, Хелавіса, Концерти

До ще закутаного у зиму Києва приїжджала весна. У синій сукенці і білих колготах. З ім’ям Хелавіса. 6 березня, в суботу, вона презентувала свій сольний альбом «Леопард в городе». У його презентації також брали участь і музиканти гурту «Мельница», солісткою якого є Хелавіса.

Однак чомусь саме в Києві зима дуже активно атакувала співачку. Та Хелавіса не здавалась, а замерзлими пальчиками все-таки грала на арфі. Це було схоже на боротьбу зими і весни.

В кінці кінців весна перемогла. Ми таки почули і нові композиції, зокрема повністю інструментальні «Леопард в городе», «Бродягу», а також «Королевну», «Дуб, терновник, ясень». Ці пісні прозвучали у першій половині концерту і вразили найбільше.

Але чомусь не було відчуття казки, за якою прийшли. Настрій піднесений, очі світились, але не було крил. Чи може, ми їх не помітили.

Але загалом концерт прийшов на високому рівні. Відігравши дві години, музиканти подякували Києву і залишили сцену. Хоч публіка кликала на біс, Хелавіса не з’явилась. Щоб приїхати до Києва вже влітку?..

Текст – Наталка Строгецька

Хелавіса
Хелавіса
"Леопард в Киеве"
Хелавіса
Хелавіса
Хелавіса
Хелавіса
Хелавіса
Хелавіса
Хелавіса
 
Сторінки: 212next
    Ctrl →