Відкриття вулиці Сергія Кузьминського у Мостиськах

теґи: Гич Оркестр, Дзиґа, Кузя, Мостиська, Перкалаба, фото, концерт

3 жовтня, автору неофіційного гімну міста «Приїдь до мене у Мостиська», Сергію Кузьминському мало би виповнитися 50 років. 

Вже Є !!! ........25 вересня, XXI сесією Мостиської міської ради VI скликання було прийнято рішення N3 про присвоєння назв вулиць у кварталі індивідуальної забудови в районі вулиці Годинівської у м.Мостиська. Вул.Проектована 5 отримала ім'я Сергія Кузмінського.

Офіційне відкриття вулиці та концерт пам’яті Сергія Кузьминського відбудлося у п’ятницю , 5 жовтня у центрі Мостиськ на пло

щі Ринок. У концерті візьмуть участь «Супер Вуйки», Мох і «Перкалаба», «King Size», «Абу-Касимові капці», «Гич оркестр» та колишні учасники «Братів Гадюкіних». Концерт вестиме Андрій Жолоб.

Ініціатива відзначення 50-ліття Кузі у Мостиськах належить Мостиській міській раді, депутатам Мостиської міської ради, середовищу організаторів фестивалю «ФортМісія», ГО "Альтернатива", Компанії "АртМакс" та МО «Дзиґа».Організатори прийняли принципове рішення про неприпустимість політичної агітації на цій події. Підтримка заходу політичними діячами або чиновниками приймається тільки на умовах повної анонімності.

Акція пройде за сприяння Мостиського хлібокомбінату, ФСК "Скала" та цегельного заводу"Промінь" . Музикантів пригощає ресторан "Оазис".

Приїдь до мене у Мостиська..
Перкалаба
Перкалаба
Олег Іванович (Перкалаба)
Приїдь до мене у Мостиська..
Гон!
Приїдь до мене у Мостиська..
Гич Оркестр
Гич Оркестр
Гич Оркестр
 
Сторінки: 3123next
    Ctrl →