Як дощові Карпати приймали 5-й фест «Славське Рок»

теґи: Славське, Славське-рок, Фестивалі

 хороша осінь видалася цього літа (с)

Навіть це осіннє літо, яке поповнило гардероби тисяч фестивальників гумовими чоботами, не зірвало ювілейний фестиваль Славське Рок. Але що не вдалося природі, вдалося людям – третій день фесту відмінили через національну жалобу. Намагаємося у всьому шукати позитив – це був зайвий день, щоб побути віч-на-віч із горами і лісами, хай і не надто сонячними. Більше – у картинках. 

Почнемо з того, що сцену перенесли зі стадіону на не надто рівне поле, яке до вечора другого дня перетворилося у міні-басейн із багнючкою. Але поки що ніхто про це не знає і "незмінний ведучий Славське-рок Зеник" вітає тих небагатьох, хто прийшов на самісінький початок
Перенесли сцену, до речі, через те, що стадіон готують до Євро-2012. А якщо ще й дорогу подубують, буде взагалі шик! А ось - гурт "Ніагара".
"Ніагара". Відкивають фестиваль. Дуже енергетичні і драйвові
Ніагара. Коронна поза
Ніагара
Ніагара
Ніагара
Ноги Віки з "Ніагари" і чиєсь пиво. Це, до речі, одна із особливостей фестивалю. Ніде гостей так просто підпускали до сцени, як тут. На неї, правда, всі вилазили. І чим кращий гурт, тим більше людей, і тим неохочіше ці люди зі сцени зістрибували.
Джек О Лентерн. Після "Ніагари" було трохи... м'яко
кеди соліста Jack O'Lantern=)
 
Сторінки: 6123456next
    Ctrl →