категорії: подорожі фото

Затишний Харків

теґи: Харків, вулички, місто, подорожі, спокій

Моя подорож цим надзвичайним містом відбулась літом цього року. Так склалось, що саме цього літа вперше я побувала не в одному чудовому містечку України і про кожне з них хотілось склалисти певне враження, а найголовніше зрозуміти і відчути їх та їхню природу.

Харків був не першим і не останнім відкритим мною. Та запам’яталось саме воно дуже яскраво і думаю надовго. Мені вдалось зрозуміти його і трішки навіть пожити в його темпі. Це місто має надзвичайну ауру та характер.

Гуляючи його вуличками я відчувала спокій, затишок і якусь захищеність. Тими вуличками не можна бігати.. вони не дозволяють цього, адже, так хочеться пригальмувати, зупитись, замислитись і вдихнути їнього повітрячка, тим самим зрозуміючи їх настрій. Гуляючи там вам хочеться затамувати подих, щоб не порушити спокою того міста, щоб справді зрозуміти його, вислухати і насолодитись  ним сповна. Харків зачаровує і водночас дарує душевну рівновагу.

Це перше місто, по якому мені не хотілось бігати, скакати, а хотілось лише, повільно спостерігаючи, тихенько  слухати, так саме слухати його. Адже, заходячи в черговий дворик, він, наче розповідає вам свою історію. І кожна з цих історій захоплива і тааака цікава, що ви не хочете переривати розповідь, хочеться залишитись, побути довше, щоб вислухати до кінця.

Звісно, розумію, що всі сприймають по-різному одній й ті ж речі, що вже казати про місто. Та я на стільки задоволена тим, що мені вдалось його почути, зрозуміти і прив’язатись до нього. Воно неначе стало рідним. Та знаєте, Харків не чекає ваших розповідей, здається вони його не цікавлять, мабуть тому, що він сам має надзвичайно довгу, цікаву і багату історію, яку протягом століть намагається донести своїм мешканцям та своїм відвідувачам)

Якщо хочеться послухати його, відчути і намилуватись надзвичайно затишними вуличка, будиночками, відчути спокій і гармонію, завітайте до Харкова і я впевнена, що ви не пошкодуєте.

 

Харків - 350
сучасні манекени))
Харків
казки з піску
казки з піску
IMGP9358
IMGP9358
казки з піску
казки з піску
казки з піску
 
Сторінки: 8123...678next
    Ctrl →