поділитися:

   
   

категорії: музика

Сайт гурту Вій

теґи: u@rt, Вій, Сергій Литвинюк, веб-конкурс, музика, номінант u@rt, сайт місяця

Сайт київського гурту Вій. Постійно перероблюється й постійно перебуває у живому стані. Раджу!

 
Постійна адреса сторінки:http://sumno.com/link/sajt-gurtu-vij-httpviyfromkievua/
Рецензії

 
15 квiтня 2009 Назарко
Креативність


Адекватність


Інформативність


Актуальність


Юзабіліті


Іноваційність


Культурологічна цінність


Бонус


Напевне зразковий бюджетний сайт для українського гурту. Неідальний, але видно, що люди стараються.

Хочеться подякувати їм за лаконічність і зрозумілість структури сайту. Відео, музика, радіо, галерея — те що зразу і наочно представляє предмет висвітлення.

В очі кидається ряд недоліків. На вступній сторінці два лінка на цю ж сторінку. Розділ персоналій пустий. Дошка пошани скупенька на детальнішу інформацію про людей. Помітно незбалансоване кольорове наповнення сторінки.
 
15 квiтня 2009 Руслан Мелещенко
Креативність


Адекватність


Інформативність


Актуальність


Юзабіліті


Іноваційність


Культурологічна цінність


Бонус


Фундаментальний ресурс!
 
15 квiтня 2009 Юльченя
Креативність


Адекватність


Інформативність


Актуальність


Юзабіліті


Іноваційність


Культурологічна цінність


Бонус


я сьогодні добра))) і лю Вій та пана Літла) от!
 
15 квiтня 2009 sumne_padlo
Креативність


Адекватність


Інформативність


Актуальність


Юзабіліті


Іноваційність


Культурологічна цінність


Бонус


Цей сайт - як фенікс. Воскресає з попелу.
Його попередник був взагалі найкращим сайтом, який я бачив на теренах української Мережі.
Як за дизайном, так і за вмістом.
Нинішня сторінка, впевнений, досягне того рівня і навіть переросте його.
Тродоголізм Літтла - запорука цього )
 
15 квiтня 2009 Максим Солодовник
Креативність


Адекватність


Інформативність


Актуальність


Юзабіліті


Іноваційність


Культурологічна цінність


Бонус


таке
 
16 квiтня 2009 Тая
Креативність


Адекватність


Інформативність


Актуальність


Юзабіліті


Іноваційність


Культурологічна цінність


Бонус


Цікаво, потужно, весело
 
24 квiтня 2009 Галочка Blackbird
Креативність


Адекватність


Інформативність


Актуальність


Юзабіліті


Іноваційність


Культурологічна цінність


Бонус


Багато літер замість рецензії

Трохи історії

Гурт „Вій” й усе, що з ним пов’язано, особисто у мене, завжди буде асоціюватись з тими людьми, які не беручи участі у масштабних „забігах”, все одно приходять першими. Вони абсолютно відкриті і зрозумілі, не приховують своїх ідейних суперечок в колективі, своїх розлучень і, як наслідок, злук. Саме через те, що в історії гурту був період, коли розпався творчий тандем фронт-мена Дмитра Добрий-Вечір і менеджера гурту – Сергія Литвинюка, зараз ми не можемо спостерігати ідеальної і об’єктивної картинки інформаційного ресурсу "Вія". Проте, ми можемо спостерігати як щодня тут кипить і вирує інформаційне музичне життя. Усі ми добре знаємо, що переможців не судять, але, чи судять піонерів?... Бути першим на початку, не менш складно, а, може, і набагато складніше, ніж бути першим у підсумку. Беручи участь у щоденних інформаційних перегонах і, тим паче, беручи участь у нашому українському музичному бізнесі (для прикладу, обізвемо це так) дуже важко не лише втриматись на плаву, а й зберегти бодай частину тієї енергії, що на початку змушує усіх творчих людей рухатись вперед. Я не знаю, наскільки сайт гурту „Вій” готовий брати участь у „перегонах за звання кращого сайту”, приміром, місяця травня. Я не впевнена, що музика гурту „Вій” могла б конкурувати з релізами і концертними турами інших, більш молодих і більш розкручених на телевізії гуртів. Мені так само не відомо, чи потрібно це самим вієвцям... Але, я переконана, величезна кількість українських меломанів, вже багато років є читачами і користувачами саме цього ресурсу, а ще більша кількість інтернетівської молоді знає, хто такий Сергій Литвинюк ( Sergey Little ) - його розробник і дизайнер. Мені подобається, як працює ця людина, це щоденна серйозна праця. „Вони усі мої друзі”, - скаже Сергій про будь-кого, з ким хоч раз перетинався в мережі, жодного нашарування мудростей і жодного натяку на бекґраунд. Це не той адміністратор, який дозволить собі проґавити чийсь лист або якусь важливу інформаційну подію, а перш, ніж спілкуватись, ще й вибачиться за свою „російську”)))

Ближче до тіла


Звичайно, для котрихось користувачів інтернету найбільш важлива функціональність музичних сайтів, їх іноваційність і швидкість гортання сторіночок. Коли ти дізнаєшся про щось вперше, головне не втратити наснагу продовжити свій дослід. У цьому сенсі, художність дизайну і авторський підхід відіграють величезну роль. Тут усе логічно і послідовно. У гурту „Вій”, треба визнати, дуже вдала назва, вона надзвичайно символічна. Містика, українська міфологія, справжній гоголівських дух – усе це присутнє в музиці, текстах ватаги, в їхньому щоденному житті, присутнє воно й на сайті. Тут немає жодних суперечностей між формою та змістом: чорно-біле тло, розбавлене місячним світлом і яскравими червоними написами.. Не можна не помітити схожість мальованого „Вія”, що зустрічає нас у „Новинах”, із самим гуру язичницького рок-н-ролу – Дмитром Добрий-Вечір)). Усі розділи сайту щедро пересипані такими ось дотепними дизайнерськими витворами, авторськими малюнками і світлинами, а, головне, що усе це просякнуте язичницькою, українською еклектикою, з якої, власне, все і починалось... Не потрібно зайвий раз розповідати, що творчість гурту „Вій” позбавлена комерційної основи. Музиканти завжди писали такі пісні і грали таку музику, яка, перш за все, подобалася їм самим, а як не було натхнення, не писали і не грали нічого)). Розділи „Інформація” та „Міфологія” стануть у пригоді тим, хто буде знайомитися з творчістю ватаги вперше. Спочатку була „Баніта Байда”, ні, спочатку, як водиться, було слово)), був відомий твір Миколи Гоголя і бажання робити якісну українську музику. Взагалі, вієвцям звично в усьому бути першими. Їхній сайт був одним із перших сайтів музичних гуртів в Україні. Перший варіант розробив тодішній гітарист гурту Олексій Довжок, у той час до роботи приєднався і теперішній менеджер гурту – Сергій Литвинюк. Існує історія про те, що нехитрий касетний запис з музикою „Вія” врятував йому життя, а потім це життя проросло справжньою чоловічою і людською дружбою з Дмитром Добрий-Вечір та іншими учасниками ватаги. Менше з тим, простенька візитівка на безкоштовному хості з часом переросла у потужний інформаційний ресурс на власному сервері. В українській мережі саме „Вій” вперше оголили етнічне і міфологічне коріння своїх текстів, усе те, що їх надихає і чим би вони хотіли поділитись зі своїми прихильниками.


Факти і міфиНа цьому експерименти не закінчувалися. Сергій вперше серед усіх керманичів музичних сайтів запровадив практику викладу мп3-записів у належній якості в розділі „для завантаження музики” і не думайте, що це так просто і що музиканти завжди мають право на виклад своїх пісень, особливо „на дурничку”. „Про дурничку” розповість розділ „Крамниця”)) Також, вперше була запроваджена практика щоденного! оновлення контенту, включно з усіма публікаціями, радійними і телевізійними інтерв’ю, звітами про концерти... Якщо на сайтах одних музичних ватаг ви прочитаєте лише дещицю друкованого мережевого слова, то раніше на сайті гурту „Вій” можна було знайти практично усе, що будь-коли про них писали, звітували і обточували ляси на музичних форумах... Навіть зараз, гортаючи цей сайт можна дізнаватися не лише новини зі штабу гурту, а й отримати яскраву картину усього українського музичного середовища. Тут висвітлюється найменші події, пов’язані як з теперішніми, так і з колишніми учасниками ватаги, не говорячи про всеукраїнські фестивалі, записи платівок і різноманітні культурно-музичні акції. Концерти, фотозвіти,..., під крилом цього ресурсу зріс не один десяток мистецьких проектів – від казок Сашка Лірника до першого! в Україні триб’ют-альбому і власних сольних проектів теперішніх і колишніх вієвців. Зараз ця практика поступово поновлюється, що не може не тішити. „Там багато цікавого” вже стало фірмовою ознакою того, що увесь контент на сайті є 100% свіжаком або, як реанімування публікацій десятирічної давнини, – 100% раритетом! Для людей, що цінують зміст і якість інформації, культурологічну цінність публікацій на сайті гурту „Вій” неможливо переоцінити. Залишається побажати лише відновлення бувшого величезного архіву друкованого і мережевого слова, з якого я у свій час дізналася дуже багато цікавого і в якому (поки що) зникли і мої перші музично-аналітичні потуги та факти підтвердження дуже багатьох цікавих історій. Як, наприклад, що Сергій Жадан у свій час обіцяв написати для „Вія” цілий альбом текстів, взяв касетку з музикою і зник у невідомому напрямку))) Дмитро Добрий-Вечір каже у таких випадках: ”Гоголь водить”, - тому сайт вже встиг обрости міфами і історіями не менше, ніж художній персонаж відомого твору)). З легкої руки Сергія тут усе оновлюється і перероблюється мало не щороку. Сайт здобув десятки друзів і камрадів, нещодавно з’явився і розділ для персонального блогу Дмитра Добрий-Вечір.

І на цьому слові ... )))Для наших українських музикантів, які щодня натикаються на скелі байдужості та рифи буденності дуже важливо не стесати об них свого таланту і бажання працювати. Не розчарувати тих, хто протягом всього довго шляху підтримував, подавав струни і воду, допомагав міняти світ і шини на слизькій дорозі. Поки що вієвцям усе вдається і, мабуть, все одно, чи хтось визнає їх сайт кращим, я можу сказати, що у свій час він справив на мене величезне і інформаційне, і естетичне враження, а інтелігентній манері спілкування Сергія у мережі, я до цих пір вчуся)). На його доброму прикладі виросло ціле покоління таких самих небайдужих і ідейних людей. Мабуть, головне, не те, хто з них буде першим, а те, що місія української рок-музики таки триває, а з нею триває і історія ще одного файного інформаційного ресурсу. У цьому сенсі жодні „багато літер” вже нічого не змінять, залишається сподіватись, що вони принаймні, зможуть додати фарб і „бонусів” і без того хорошій справі!
Креативність


Адекватність


Інформативність


Актуальність


Юзабіліті


Іноваційність


Культурологічна цінність


Бонус


... вій з Києву...
Якшо перевести іммя домену, то воно влучає в "естетичне яблучко". Мерехтіння київського галасу на тлі нічної тиші лісу.
1. Креативність за сміливість. Не максимум, бо вже замало мистецької творчості.
2. Таке відчуття шо автор перед вами))
3. Перевантажено. Коли знаєш, шо шукаєш, то може не заважає. Але просто сприймати, як відображення "Вія", не можливо.
4. Все свіже.
5. Трохи губисся в просторі.
6. Творчість "Вія" лишається на задньому плані, шо занижує планку цінності.
7. За живе!
 
29 квiтня 2009 Володимир Іванов
Креативність
x4

Адекватність
x4

Інформативність
x4

Актуальність
x4

Юзабіліті
x4

Іноваційність
x4

Культурологічна цінність
x4

Бонус
x4

Скористаюсь із метафори Сашка "Мокши":
Забагато Києва, замало Вія. Коли потрапляєш до власно сайту тебе збиває з ніг цунамі "Новин". Треба мати витримку, шоб очуняти, підвестись й дотягнутись до інших розділів. Не знаю, як хто, а я чкурнув до "Міфології". Сподівався, шо мене тут розважать затишними сільскими страшилками про вселяку фольклорну нечисть. Дарма - замість колоритних балачок з мольфарами-ворожками-музикантами, отримав... академічний за формою та РОЗМІРОМ трактат. "Асіліл", але... шкода, бо саме цей розділ мав би бути СЕРЦЕМ "Вія". Розділ "Історія групи" - навпаки, саме такий, як мав би бути. Написаний на одному диханні, щирий та емоційний, як сам автор сайту. Взагалі, розділ "Інфо" зорганізований неординарно і цікаво. "Персоналії" ж наповняться?) Розділи "мр3", "Публікації" та "Фотохроніка" ретельно і якісно наповнені "під зав'язку".
Але "Новини" геть руйнують баланс. Складається враження, шо група грає не "dark ethno", а "hardcore".
Мамо! Я не хочу стікі новин! Я хочу додому!
Але дому (спокійної "home"-сторінкі з якої легко обрати напрямок подальшої подорожі) нема.

1. Підхід свіжий, але із визначенням пріорітетів проблематично.
2. Сайт адекватний, але дещо більше до автора, ніж до групи.
3. Дуже інформативно, але -* за новини, що дезорієнтують
4. Надзвичайна
5. Навігація ускладнена відсутністю повноцінної "хоум"-сторінки. Та, шо є головною де-факто - візуально розбалансована, що заважає зорієнтуватись. Щодо "YouTube" - то я - "ЗА" ;)
6. Є родзинки, але з під "треша" їх важко оцінити
7. Потенційно (у творчості групи) висока. Треба додати живої, розмовної інфи.
8. Взагалі то, бонус додається, коли пп.1 або 7 одержують найвищу оцінку. Але тут додав: за Драйв, Наснагу і Любов до рок-н-ролу.
 
30 квiтня 2009 Олена Шарговська
Креативність
x4

Адекватність
x4

Інформативність
x4

Актуальність
x4

Юзабіліті
x4

Іноваційність
x4

Культурологічна цінність
x4

Бонус
x4

1. Гм. Є якісь симпатичні елементи... Випадково, певно:) Але художній рівень б"є по мізках!:) зображення вміщаються виключно за інформативною доцільністю,не підпорядковані жодним естетичним критеріям.

2. Музиці гурту адекватне тільки тло:) І текстова наповненість, але про це нижче...

3. Дуже багато корисної, цікавої, розумно відібраної інфи. Але - є дірки (персоналії, аж у двох категоріях, і все одно - хто ж всі ці люди?:))

4. Це - по максимуму. Все найсвіжіше, все врозумливе. Новини тільки трохи ліві:)

5. Чисто технічно - все зрозуміло. Дві правих колонки своєї функції не виконують - незрозуміло, що й для чого. Фактично - півсторінки мертвих. Але рядочок вгорі сторінки все рятує:)

6. Наявне все необхідне - відео-, аудіоплеєри, хмара тегів, рсс... Ну, а те що жоден технічний засіб не задіяно для оптимізації візуального образу - це цілком в дусі загальної організації сайту.

7. Висока. Обернено пропорційна художній:) ВСЕ про легенду українського року - це дорого вартує:) За це - велике дякую.

8. Ділим зміст на форму - отримуєм півбонуса:)

...Але якби хто мене спитав, то я вибираю так як є, а не навпаки;) Хоча, з іншого боку, покращуючи дизайн і структуру - ніхто інфу не забере ж з сайту?:) Чекатимемо, бо наразі там дійсно стрьомно:) І навряд чи це таке втілення духу "найстрашнішого та найсильнішого представник нечистої сили":)
 
30 квiтня 2009 Юлія Марищук
Креативність


Адекватність


Інформативність


Актуальність


Юзабіліті


Іноваційність


Культурологічна цінність


Бонус


Гарно. Промосторінка гарна, в дусі етно. Дизайн непоганий. З сайтів українських музичних колективів цей посідає чільне місце. Зроблено досить стильно і зручно, моїх улюблених хінтів повно, все підказується.

Міфологічний розділ - це, звісно, великий плюс, проте його насправді розділом важко назвати, ну надто вже скупо як на нашу міфологію. Порожні "персоналії" також трохи дивують.

І ще - більше містики й творчості в самих текстах, якими наповнений сайт. Має ж щось зацікавлювати відвідувачв, спонукати їх послухати музику "Вія".
 
1 травня 2009 Богдан Логвиненко
Креативність
x4

Адекватність
x4

Інформативність
x4

Актуальність
x4

Юзабіліті
x4

Іноваційність
x4

Культурологічна цінність
x4

Бонус
x4

Сайт Вія - один з кращих музичних веб-проектів, які мені доводилось зустрічати в українському тирнеті.
але - не розумію, нащо одразу дві непрацюючі кнопки на головній.
для чого писати "сервер" )) чому сервер?:)
Надто багато банерів висить різних - які відволікають. Їх можна і в меню частково винести.
Бонус найбільший - бо висить кнопка конкурсу:)
 
1 травня 2009 Віктор Хоменко
Креативність
x4

Адекватність
x4

Інформативність
x4

Актуальність
x4

Юзабіліті
x4

Іноваційність
x4

Культурологічна цінність
x4

Бонус
x4

Гарно інформаційно та функціонально стуктурований. Хотілося б більше візуального креативу та оригінальності.
 
5 травня 2009 Ромко [Suc]
Креативність


Адекватність


Інформативність


Актуальність


Юзабіліті


Іноваційність


Культурологічна цінність


Бонус


Та, ну, кльовий сайт, що тут ще казати...

Підсумки по критеріям (сума / середній бал)

ivanov 
Володимир Іванов 10 квiтня 2009 #

Справді цікавий, живий сайт.

gycel1 
Максим Солодовник 13 квiтня 2009 #

реально потужний сайт, респект!

nazar 
Назарко 15 квiтня 2009 #

Є бажання проголосувати? Ваша оцінка увійде в анали історії!

galochka 
Галочка Blackbird 13 квiтня 2009 #

мо-моєму, сайт гурту "Вій" у свій час був найпершим сайтом рок-гурту в Україні, взагалі. І за це потрібно віддати респект Сергію Литвинюку!

logvynenko 
Богдан Логвиненко 13 квiтня 2009 #

а чого ти рецензію не напишеш?:) бачиш вгорі посиланнячко – "написати рецензію"?;)

galochka 
Галочка Blackbird 13 квiтня 2009 #

того що писати рецензії на речі, в яких ти є надто заангажований дуже важко і мучітєльно)). Я знаю, що це перший сайт такого якісного рівня українського рок-гурту в Україні, якщо не найперший взагалі)) і, думаю, що він до цих пір залишається найкращим, бо Сергій постійно стежить не лише за технічним оновленням, а й за оновленням контенту. Відео, фото, статті і теде. На мою думку, це супер-професійна і від того не менш супер-працьовита людина. Я б хотіла, щоб наш майданівський сайт був зроблений на такому рівні, хоча, думаю, що і він за рівнем інформаційного наповнення (включаючи музичний форум), такої великої кількісті авторських фото і, не побоюся цього слова, авторської інформації, серед сайтів усіх закладів харчуванння в Україні є теж, по-своєму, унікальний)), але, у нас працюють не такі ідейні люди як Сергій, або ж, такі ж ідейні, але не такі працьовиті)). Тут ще десь була розмова чи запитання стосовно якісного піару для музичних гуртів. Я насправді дуже часто відвідую сайти західних рок-ватаг (частіше, ніж українських)і я там просто відпочиваю душею. Жодних соплів, жодного тисячу разів написаного і переписаного газетного чи мережевого мотлоху. Насправді ж музиканти мають видавати платівки, грати хороші концерти. Я не пам"ятаю, щоб мене колись більше вразила чиясь рецензія на щось, ніж, власне, предмет самої рецензії.

ivanov 
Володимир Іванов 14 квiтня 2009 #

Ну, от: піврецензії вже є!))

nazar 
Назарко 15 квiтня 2009 #

Не відмайзуся — пиши рецензію. У тебе є право голосу заангажовано рецензувати :)

ivanov 
Володимир Іванов 15 квiтня 2009 #

Чьо це?
Хай пише, хто обізвався – запальніше вийде!
(таємничо-пошепки)Галочка вже, тіпа, пообіцялась.

judas 
Руслан Мелещенко 14 квiтня 2009 #

Могутній ресурс!

nazar 
Назарко 15 квiтня 2009 #

Це Ви про сайт Вія?

judas 
Руслан Мелещенко 15 квiтня 2009 #

і про сайт Вія також :)

nazar 
Назарко 15 квiтня 2009 #

Ваша оцінка вража! :)

ivanov 
Володимир Іванов 15 квiтня 2009 #

Альо, ви ето... голосуєте, ілі шо?

nazar 
Назарко 15 квiтня 2009 #

Може кнопку більшу зробити?

ivanov 
Володимир Іванов 15 квiтня 2009 #

Та хоч на пів-дісплея. Нарід не в'їжжає, шо голосування під кнопкою із написом "Написати рецензію" й лякаєцця, шо змусять многобукаф написати. Смислова нєдоработачка вийшла.(

Насправді там можна написати просто "ВІЙЧЕМПІОН" і далі спокійно голосувати, тицяючи по зірочках.

Треба написати "Голосування та рецензія"

nazar 
Назарко 15 квiтня 2009 #

Можна написати, але якщо гриб не лізе у кошик, то не того шо він не знає що то кошик.

Треба в людей формувати відповідну культуру рецензування. Спочатку прийдеться робити це прикладом. А коли у них виникне бажання голосувати, то вони вже пошукають під якою кнопкою такий функціонал. Зрештою кнопок тут тільки дві. Шукати довго не прийдеться.

ivanov 
Володимир Іванов 15 квiтня 2009 #

Філософськи – та правий. Але на кнопці таки аніслова про голосування.
Я особисто дізнався, що "завєтниє звьоздочькі" саме там, тікі коли поліз викладати свою рецензію. до того думав, що функції щє не ма. Нізащо тікі Логвиненка мучив!))

logvynenko 
Богдан Логвиненко 15 квiтня 2009 #

капєц! це жєстоко!)

Назарко правий щодо функціоналу. "голосування" суті не змінить. хіба кнопку – сіськи – назвать :)

ivanov 
Володимир Іванов 15 квiтня 2009 #

Хлопці – погодьтесь, що "Написати рецензію" та "Проголосувати" – то не сіноніми.)

Якщо людина не збирається писати – чого їй туди лізти? Вона навить не знає, шо там можна не тільки писати-голосувати, але й просто читати. Кнопку названо чістаканкрєтна.

nazar 
Назарко 15 квiтня 2009 #

Сіські! Це геніально :)

ivanov 
Володимир Іванов 15 квiтня 2009 #

Згоден)

olhamaria 
Ольга-Марія Сторунська 15 квiтня 2009 #

і оформити окремо сіські у стилістиці кожного сайту. погодься, для бабигаламаги вія і тнмк вони мають бути різні!)))

ivanov 
Володимир Іванов 15 квiтня 2009 #

А вони не почують. Бо певні, що вже зробили для улюбленої команди все, що було можливо. Із чистим сумлінням пішли собі.

Може, хіба, Галочка повернеться.))

ivanov 
Володимир Іванов 15 квiтня 2009 #

Ета пяць!)))

ivanov 
Володимир Іванов 15 квiтня 2009 #

Я тут бачу щонайменше трьох (без вас з Назарком) читачів, які полм'яно підтримали б "Вій". Якби зрозуміли – "Де?"

nazar 
Назарко 15 квiтня 2009 #

А ми у них запитаємо шо вони не зрозуміли :)

logvynenko 
Богдан Логвиненко 15 квiтня 2009 #

ну то можна на кнопці написати так:

"Натиснувши сюди, дорогий юзер, ви зможете підтримати або заплювати цей сайт, якщо захочете, вам буде надана можливість виставити розгромні оцінки цьому проекту і висміяти його в рецензії. Або ж, якщо ви фанат цього проекту, ця кнопка стане вам корисною, натиснувши на неї ви зможете проголосувати!" ))))))))))))))

ivanov 
Володимир Іванов 15 квiтня 2009 #

"Рецензії та голосування"

nazar 
Назарко 15 квiтня 2009 #

:) Наша уважність нам точно не гарантує успішної кар"єри коректора. Я там написав "...реценцію" :))))

ivanov 
Володимир Іванов 15 квiтня 2009 #

Ага! Я помітив – і забув!)))

nazar 
Назарко 17 квiтня 2009 #

Ось запитав у людини що їй не подобається: http://andy-j-lj.livejournal.com/101963.​html?thread=1548107#t1548107

olhamaria 
Ольга-Марія Сторунська 15 квiтня 2009 #

"видно, що люди стараються". "На вступній сторінці два лінка на цю ж сторінку. Розділ персоналій пустий". ох, капець, який аргумент!! люди стараються! і з чого ж це видно в такому разі?!

nazar 
Назарко 16 квiтня 2009 #

Але ж ти :)
Розумієш, для митця кнопка на головній — це незрима деталь, порівняно з якісним наповненням. Ну це ніби рудиментальний хвіст в дитини, яка має надзвичайно прекрасну душу :)

olhamaria 
Ольга-Марія Сторунська 16 квiтня 2009 #

вичерпно))) піду, подивлюсь на ту дитину з хвостиком;)

ivanov 
Володимир Іванов 15 квiтня 2009 #

Наші сварки досягли мети: нарід пойняв і поліз галасавать.
Але манера тицяти "всі по сім" дещо розчаровує.
При всій симпатії до об'єкту голосування.

nazar 
Назарко 16 квiтня 2009 #

:) це у них культура розвивається поступово.

ivanov 
Володимир Іванов 16 квiтня 2009 #

Ну, за "Актуальність" "Вію" точно вже можна 7* ставити: вже вивісили на сайті банер "Голосуй, а то проіграеш!" ))

galochka 
Галочка Blackbird 24 квiтня 2009 #

по-моєму, це свідчить про хороше почуття гумору Сергія, хоча, насправді, з жартів завжди починається дуже багато великих і серйозних справ. Проблема інтернету і інтернет-спілкування полягає у тому, що надто часто потрібно ставити смайлики)) А ще я забула поставити епіграф до своїх "Багато літер". Бо, власне, це те, що стало альтер-его))) Мені дуже подобається як висловився Нік Кейв під час намагання МТV вручити йому якусь чергову музичну премію, він сказав так:"Моя муза не кобила і я не беру участі у перегонах". Зрештою, ще потрібно було б подякувати моєму доброму знайомому за її влучний і літературний переклад, часом знайти потрібні емоційні відповідники у власній мові дуже важко. )))

ivanov 
Володимир Іванов 25 квiтня 2009 #

Гумор бажаний усюди. А рок-н-рол та інтернет без нього взагалі важко уявити.
Те, що Вій виклав банер в себе на сайті – то йому "+" з будь якого огляду.

Але...
Саме для того, щоб справді не перетворити u@rt у "кобилячі перегони" – із змагання мистецьких сайтів на змагання фанів, варто, щоб кожен оцінював ВСІХ конкурсантів. Так само, як це зобв'язані робити члени журі. Інакше ми матимемо викривлену картину
Об'єм рецензії то особиста справа кожного, а от оцінити варто кожен сайт. Тоді ми отримаємо справжнє обговорення і зацікавлену увагу до творчості кожного. Це буде цікаво, і, сподіваюсь, корисно всім авторам. І це буде справжньою підтримкою.

Тобто оцінюйте відповідно до смаків і уподобань. Але оцінюйте ВСІХ.

ПиСи
Зрозуміло, що оцінка "******* за все" виглідає повним абсурдом. Думаю, що це не те на що чекають автори.

galochka 
Галочка Blackbird 25 квiтня 2009 #

автори чекають, щоб їм усім поставили пам"ятники (при чому, за життя) ))))))

ivanov 
Володимир Іванов 25 квiтня 2009 #

Поперше – дякую за класний текст!
Наштовхуєш на думку, що кращі рецензії варто також якось відзначати.

Автори чекають на гроші й славу!))
А якщо серьйозно – то на увагу до своєї творчості.

 
shyshkin (анонімно) 24 квiтня 2009 #

Пан Сергій мене вже котрий рік дивує.... Скільки інфи через нього проходить в усі боки . І все во благо незалежної укр. культурі. Труд справді титанічний.

judas 
Руслан Мелещенко 26 квiтня 2009 #

"Хто володіє інформацією,- той володіє світом!"
– улюблена цитата пана Літтла.

little 
Сергій [ little ] Литвинюк 26 квiтня 2009 #

Слава Контрреволюції! – також улюблена цитата пана Літтла

stina 
Молодіжний журнал "Стіна" 19 листопада 2009 #

Гарний сайт!

 
Вовчик (анонімно) 22 жовтня 2014 #

Привіт, друзі! 24 жовтня ми вуступаємо сольником у Бочці на Подолі. О сьомій. Приходьте підтримати Криголам.

щоб відповісти іншому коментатору, тисніть "відповісти" під його повідомленням
Коментар для «Сайт гурту Вій»
Ім'я:
Email:
  ← не буде відображено на сайті
Дозволені HTML теги: <a, img, p, br, i/b/s/em/strong/strike, small/bin/sub/sup, center, ul/ol/li>. Приклад використання
введіть текст показаний на картинці