категорії: новина

Відбулися нагородження перших трьох переможців U@rt

теґи: elgephest, u@rt, u@rt-2009, «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», Іван Малкович, Абабагаламага, Володимир Іванов, Ели воду из-под крана, Олександр Сидоренко, ТНМК, Фоззі, веб-конкурс

Конкурс U@rt та Молескін ходили в гості вже тричі. Трьох перших переможців першого в Україні конкурсу мистецьких сайтів вже нагороджено почесними призами. Про те, як відбувалися нагородження – читайте далі.

5Останнім було нагороджено сайт Абабагаламага, авторами якого є Іван Малкович та компанія «Beagle». Тато Абабагаламаги зізнався, що сайту в його видавництва не було так довго не випадково, не раз йому пропонували різні проекти сайту – і все йому не подобалось, а оцей хлопець в окулярах – показує на Станіслава Мартинюка, – пообіцяв зробити проект, який дійсно сподобається. І зробив. Станіслав зізнався, що вони довго ламали голову, як поєднати зручну навігацію і цікаві флешеві вставки, які можуть розважити дитину від 2 до 102 (так називається одна із серій «Абаби»). А Іван Малкович розповів, що із появою сайту він почав набагато більше зникати в інтернеті. Більшість текстів на сайті Малкович знає напам'ять, але все одно щодня ходить зі сторінки на сторінку, отримуючи задоволення і затягуючись у павутину все більше і більше.

Фотозвіт з події>

Тєбє шо, Молескіна мало?Другим за ліком був сайт ТНМК, авторами якого є Олександр Сидоренко на прізвисько Фоззі та дизайнер Микола Апостол. За цей проект Фоззі прямо на сцені під час виступу отримав почесний подарунок – червоний Молескін, в якому, можливо, надалі продовжуватиме писати тексти, як римовані – для ТНМК, так і прозові – нещодавно у нього вийшла книга «Ели воду из-под крана». Фоззі не був багатослівним і так до кінця й не зрозумів, за що його нагородили. Нагородження відбувалося прямо під час концерту в байк-клубі «Route 66», тож співак перебував у стані ейфорії (або ж афекту), а от дизайнер Микола Апостол, який також був запрошений на цю подію, так і не дійшов. Зате завдяки загулявшому дизайнеру ТНМК має один з кращих мистецьких сайтів в Україні, а також чотиризначний домен в зоні дот-комів, який здобути сьогодні можна тільки за великий мішок золотих монет.

Фотозвіт з події>

Призовий Молескін. Нагорода знайшла герояА найпершим було нагороджено сайт elGephest, авторами якого є Володимир Іванов та компанія «uStudio». До майстерні скульптора потрапити не вдалось, зате Володимир запросив посидіти в затишній київській кав'ярні. Для дизайнерів, які втілили мрії Іванова про сайт, перемога не стала несподіванкою, адже сайт вже отримував одну нагороду на іншому конкурсі. Хлопці не зізналися, скільки для Іванова коштував цей проект, але стверджували, що незважаючи на всі труднощі, які виникали у роботі, з ідейником сайту, тобто самим Володимиром Івановим, працювати було надзвичайно цікаво.

Фотозвіт з події>