категорії: музика новина

В середу - прес-конференція Антонич-фесту

теґи: Антонич-фест

anifest223 вересня,  у середу, о 17:30 в приміщенні інформаційної агенції УНІАН відбудеться прес-конференція організаторів та учасників Антонич-фесту.  Нагадаємо, що 5 жовтня українському поету Богдану-Ігорю Антоничу виповниться 100 років, а 2-4 жовтня у Києві, в парку Нивки, відбудеться Антонич-фест. Окрім, театрів, скульпторів і художників, зберуться ті українські музики, які відмовились брати участь у всеукраїнському турі «за Юлю» і підтримали іншу, неполітичну, особу.

Відмінність фесту від іменних «МазепаФесту», «ГогольФесту» у тому, що практично вся програма фестивалю тісно пов’язана з самим Богданом-Ігорем Антоничем. Під час прес-конференції організатори – головний редактор Інтернет-порталу «СУМНО?» Богдан Логвиненко та радіоведуча Юлія Бурковська, розкажуть про проблеми, з якими вже зіштовхнулись під час організації фестивалю в Києві.

Учасники  Антонич-фесту – Сестри Тельнюк та Павло Нечитайло («Пропала Грамота») – розкажуть про те, чому вони підтримали це свято. Модератори: Ксенія Сладкевич та Петро Мацкевич, агенція MSBrand Corporation
 

Акредитація:

Ольга Хохлова +38 067 984 85 36, pr-менеджер фестивалю

pressantonych@gmail.com

 

 

Антонич-фест / Antonych-fest from Bogdan Logvynenko on Vimeo.