Антонич навчить дітей створювати мультфільми

теґи: Антонич, Дитячий анімаційний майданчик

Clipboard03На території фестивалю Антонич-фест,  який відбудеться в Києві на початку жовтня, буде діяти Дитячий анімаційний майданчик.

Ініціаторами майданчику виступили Мистецька агенція «Традиція» та Студія мультиплікації «Червоний собака».

Як виявилося, для того, щоб створити мультиплікаційний фільм, достатньо доступних всім засобів : солодощів, сухофруктів, пластиліну, олівців – і це під силу навіть маленьким дітям.

МClipboard01айданчик діятиме протягом 3-х фестивальних днів. За цей час досвідчені педагоги зі Студії мультиплікації проведуть дітлахам та їхнім батькам кілька майстер-класів з мультиплікації. Учасники анімаційного майданчику отримають можливість навчитися самотужки створювати кіно персонажів та самостійно проілюструвати сюжети з віршів Богдана-Ігора Антонича.

Clipboard02Студія мультиплікації «Червоний собака» – навчає талановитих хлопців та дівчат віком від 7 до 21 років літературному мистецтву, режисурі, створенню кін персонажів – малюнок, ліплення, мистецтву анімації – оживленню персонажів, комп’ютерному відео дизайну фільмів та медіа технологіям в мультиплікації. Серед останніх робіт студії – кліп гурту Гайдамаків на пісню «Маланка».

Мистецька агенція «Традиція» – нова мистецька організація, місія якої – сприяти розвитку та популяризації українського мистецтва, зробити його співзвучним сучасності, зберігаючи при цьому рівновагу між традицією та інновацією; формувати та розвивати національну ідентичність, створюючи нове мистецьке середовище.