категорії: музика новина

«Чудернацька сила»: третя порція подільського фундаменталу

теґи: Пропала Грамота, Чудернацька Сила

Чудернацька силаСтудійна робота ансамблю «Пропала Грамота» не встигає за творчою. Пісні, які увійшли в альбом 2010 року, відомі вузькому колу відвідувачів концертів. Більшість з них загартувались у клубах та фестивалях і лише пізніше були закарбовані в студії звукозапису.

На відміну від «Цейво» (2007) та «Гонору» (2009) третя плита писалась довго і виважено – більше 6 місяців. Звісно, рекордів з тривалості ніхто ставити не збирався, але і у спину не підганяв.

Поки альбом зводився та настоювався, окремі сингли розійшлись Мережею, а пісня «Опришки» навіть потрапила до польської етно-компіляції від лейблу ЕМІ.

Над альбомом, крім золотого складу «ПГ», працювали майстри звуку Сергій Заболотний та Михайло Стаднійчук. Дві пісні прикрасили дівчата – Наталя Какарькіна та Яна Шпачинська («4e4e», «Zapaska»).

У «Чудернацької сили» є ще кілька відмінностей від попередніх робіт «Пропалої Грамоти». Цього разу хлопці не співпрацювали з видавничими компаніями і надрукували невеличкий тираж власним коштом, тож розповсюдження альбому відбуватиметься виключно на концертах.

Найближчий виступ гурту – 19 вересня на Львівському форумі видавців.