Літня школа Олега Драча "Креативна Імпровізація" на мистецькому хуторі Обирок

теґи: Олег Драч, Острів Обирок, леонід кантор, театральна школа, територія творення

DSC_0056_1

Темою майстер – класу є організація індивідуального та колективного творчого процесу креаторів на театрі: актор, режисер, драматург. Робота вестиметься за Методом Креативної Структурованої Імпровізації, і присвячена пробудженню ігрової природи актора – імпровізатора, здатного створювати оригінальні тексти та ігрові структури поведінки персонажів для сцени. 
Головна особливість методу полягає у практичному виховання нового типу творчої особистості – креатора.
Креатора можна змоделювати за образом «трилінзового об’єктива», де перша лінза є оперативною лінзою схоплення змісту (драматурга), друга – фокусує на організації сценічного простору (режисера), третя – випромінює зміст і обставини через гру (актора).
Цей метод дозволяє досліджувати і глибше розуміти мистецьку природу людини, а також процеси проявлення власних творчих імпульсів у творенні не тільки сценічних творів, а будь яких оригінальних творів у завершеності їхньої структури і композиції.

Метод розкриває талант, закладений в людині і яскраво проявляє скриті творчі здібності. Виховує і розвиває відповідальність творця перед власним твором, відкриває розуміння перспектив особистого духовного зросту і вмикає механізми свідомого позиціювання творчої особистості в контексті світового мистецтва.
http://creator.biz.ua/http://www.obyrok.com
Розпорядок дня
1.Ранковіі тренінги (ранок з 8.00 – 10.00 )

2.Сніданок 11.00 – 12.00

3. Культурологічна програма: ( 13.00 – 15.00 літературні читання, перегляд кінофільмів "Коляда для Параски", " Світ Параски Горицвіт", кінотрилогія "З табуретом через Гімалаї", екскурсія Обирком, знайомство з його мистецькими мешканцями, походи на озеро)

4.Обід (15.00-16.00)

5. Практичні заняття з Креативної Імпровізації ( день з 16.00– 19.00 ) 
6. Вечеря (19.00-20.00)

7. Лекції по драматургії та режисурі ( вечір з 20.00 – 22:00) 

8. Участь у показах на глядача власних імпровізованих драматичних творів. (20.00 – 22:00)
( в розпорядку можливі зміни відповідно до погоди та обставин). 

Що отримаю по закінченню майстеркласу?

Власноруч написані, зіграні та зрежесовані монологи, діалоги, які будуть гратися на глядача протягом сесії; однодумців; досвід актора, режисера, драматурга, який відкриває Метод Структурованої Креативної Імпровізації.

Де це?

Мистецький хутір Обирок, Чернігівська область, Бахмацький район, Матіївська сільрада.
GPS-координата: » 51.386459, 32.867653» 
http://www.facebook.com/Obyrok?ref=ts&fref=ts

Де жити?

Ви можете ночувати у затишній хаті-хостелі (70 грн/доба) або у власному наметі + душ, туалет на вулиці, (сауна 80 грн./год для бажаючих)

Що їсти?

Ви можете харчуватись самостійно, прихопивши казанки і готуючи на ватрі, або ж замовити смачну і не дорогу домашню їжу в хуторській їдальні (30 грн єдиноразове комплексне харчування).

Як доїхати?

http://obyrok.livejournal.com/profile

Що взяти з собою?

Каремат, спальник, ліхтарик. Легкий одяг та взуття для тренажів, записник. Зручне взуття та тепліший одяг для походів. Засоби власної гігієни, аптечка (йод, зеленка, бинт, перекис водню, тощо). ЗАСІБ ВІД КОМАРІВ.
Заняття з майстром 24-30 червня – 800 грн. для студентів діють знижки, кількість місць обмежена.
Щоб взяти участь у школі надсилайте резюме на creator.biz.ua@mail.ru
Веб-сайт:http://creator.biz.ua/ http://www.obyrok.com/
мистецький хутір Обирок.

24-30 ЧЕРВНЯ