Ірен Роздобудько пише роман про людей у масках

теґи: Ірен Роздобудько, Той хто не стріляв, новий роман, українська література

Відома сучасна українська письменниця й журналістка працює над закінченням свого нового твору. Роман називається "Той, хто не стріляв".

"У мене є один роман, до половини написаний. Уривок із нього надрукований у журналі "Сучасність". Він називається "Той, хто не стріляв", – говорить Ірен Роздобудько. – Зараз мені страшенно цікава психологія людини, яка захищає владу від народу. Оті хлопці в масках, "беркутівці", охоронці тощо".

Письменниця розповіла, що зараз дуже уважно стежить за їхніми обличчями.

"Мій герой – це той, хто не стріляв. А там стоїть його мама, сусідка, дівчина, в яку він був закоханий. Тобто мені цікаво простежити психологію цієї людини й зрозуміти, за яких причин він не стрілятиме. Тому що він виконавець, вертухай, робот, робокоп і мусить стріляти. Я ще вичікую трохи ситуацію нашу. Зараз стежу за цими людьми, і хочу закликати їх не стріляти", – зазначила Роздобудько.

Вона також окреслила початок сюжету майбутнього твору.

"Початок роману "Той, хто не стріляв" розпочинається так, що батько мого героя-охоронця влади брав участь у розстрілі робочих у Новочеркаську 1962 року. Тобто герой твору не просто так потрапив у ці лави людей-захисників влади...", – заінтригувала письменниця.

Нагадаємо, у 2012 році Ірен Роздобудько отримала літературну відзнаку "Золотий письменник України", що присвоюється письменникам-романістам, чиї романи вийшли сукупним накладом понад 100 тисяч примірників.

Джерело: Gazeta.ua