категорії: репортаж

Димна Суміш у "Майдані"

Димна Суміш у "Майдані" 21 лютого цього року відбувся концерт відомого у вузьких (і не тільки) колах гурту - Димна Суміш.


Дійство проходило у столичному клубі "Майдан", що у кінотеатрі "Київ".
Не зважаючи на майже двогодинну затримку, у клубі панувала атмосфера підвищеного настрою.


Першою хлопці виконали "Рок-н-рол", що ще не увійшов до альбому. "Рок-н-рол" особливо не виділяється з загальної кількості пісень гурту – така ж імпульсивна і завідна.


Але, не зважаючи на всі старання соліста, публіка ще не достатньо прокинулась. Одразу після виконання першої пісні, вокаліст Саша Чемеров зняв з руки годинник, зі словами: "Кого цікавить годинник, підійдіть після концерту. Продам недорого..." Прикол суттєво підвищив настрій у натовпі.

 

 

Далі виконано ще декілька нових пісень, які дуже потішили слухачів. Особливо вразила пісня "Шлють листи...". Хоча більшість присутніх чули пісню вперше, це не завадило у приспівах підспівувати Чемерову.

 

Потім гурт зробив невелику перерву, давши змогу слухачам трохи перепочити і пройтись клубом.

Димна Суміш у "Майдані"

Одразу після перерви група почала виконання пісень вже знайомих по альбому "Ти живий". Були виконані всіма улюблені пісні, такі як: "Протидія", "Молоток", "Певно", "Герой" та багато інших.


У залі панувала надзвичайна атмосфера. Гурт викладався на повну. Соліст так швидко пересувався по сцені, що не завжди вдавалося націлити на нього об'єктив фотоапарату.


Ударник Олександр Гущин був нібито у своїй стихії. Він не звертав ні на кого уваги і тільки підлаштовувався під стиль гітариста, який грав не менш віддано.


Концерт закінчився повним фурором і задоволенням публіки. Все пройшло навіть краще, ніж можна було сподіватись.


Як завжди, знайшлися люди, які прийшли на концерт не заради музики, а просто "послемитися", але навіть вони не змогли зіпсувати загального враження від виступу.


В котрий раз переконуєшся, наскільки непересічним і унікальним є гурт Димна Суміш.

 

Анастасія Чумак