категорії: музика репортаж

Гурт «Pick-Up» радить шанувальникам «Дочекатись до весни»

теґи: Pick-Up, "Бочка Хмільна"., Київ, беZірок, Концерти

PICK-UP Спільнота Шанувальників української музики вирішила розширити свою діяльність і з моніторів та інтернет-сторінок перебратися на сцену, щоб відкривати молоді перспективні команди.  Для цього був створений новий арт-проект «беZірок». Тож почесна місія відкриття нового проекту 3 лютого у клубі «Бочка Хмільна» була покладена на рок-гурт «PICK-UP», і він не тільки впорався з поставленою задачею, але й дійсно підняв усім присутнім настрій до позначки абсолютного весняного позитиву.

Київський гурт «PICK-UP» – це поєднання багатьох музичних стилів і яскраво виражених текстів. У своїх піснях команда зачіпає теми любові, переживань, стосунків, глобальних проблем тощо. Гурт бере свій початок ще з 2005 року, але повністю сформувався, визначившись зі складом і єдиною творчою метою та ідеєю, лише на початку 2009 року. За цей час хлопці встигли відіграти досить велику кількість концертів і презентувати широкому загалу кліп на пісню «Більше позитиву».

Концерт розпочався з невеличким запізненням, але музиканти одразу легко і надійно встановили контакт із досить численною публікою. Початок свого виступу вони символічно відзначили піснею «Час», мабуть, кажучи цим, що вже пора розпочинати концерт, далі були «Тепло» і «Де мій свPICK-UPіт». Пісня «Більше позитиву» розбурхала усіх, хто ще хоч якось себе стримував до цього. Ненав’язливий легкий мотив, приємний вокал, який завзято вимагав більше позитиву від кожного присутнього, ну просто не могли нікого залишити байдужим. Енергійну хвилю продовжила пісня «Баскетбол». Музиканти закликали усіх підстрибувати не тільки стоячи, але й на стільцях. Далі пішли романтичніші композиції «Зізнання», «Прозоріше води», «Ближче», «Врятуй моє життя»,«Дочекатись до весни». Після них забулося якось, що надворі зима, повітря наповнилось теплими весняними флюїдами. Усі присутні охоче підспівували і по можливості підтанцьовували. Закінчив гурт свій виступ піснями «Допомога» та «Бачити».

Звичайно, прихильники не відпустили хлопців без пісні на біс. Нею стала композиція «Де мій світ». Але невгамовна публіка випрохала у своїх улюбленців ще й «Зізнання». Під час неї Костя Леонтович, гітарист і вокаліст колективу,  навчив усіх охочих, як правильно треба співати «Ооооо».  І  на останок, побажавши з таким же позитивним «Ооооо» повертатися додому, «PICK-UP» запросили всіх на свій наступний концерт.

Тож насолоджуватимемося весняним настроєм і чекатимемо нових виступів від позитивних хлопців із гурту «PICK-UP» та наступної сторінки в продовження аpт-пpoeкту «беZірок»!