категорії: музика репортаж

Кохання на морозі? Так зима ж надворі! ...

Ох… Нi, це я не вiд кохання зiтхаю, просто думаю, чим же розпочати статтю.

День закОХ!аних (15.02.2003) минув: хтось зустрiвся, хтось кохався, хтось напився (побивався)… Бачте, уже вiршами говорю. А хiба не заговориш, коли закоханий? Ще й не на таке будеш здатен…
Наприклад, у головi раптово виникне iдея пiти на концерт i вiдморозити собi всi мiсця – хоча… залежно вiд того, чи спроможеться музика довести до того, щоб було… ах! жарко!

Принаймнi, не музика, то кохання зiгрiє. До музики. Навiть, коли повiтря замерзає i розсипається на дрiбнi снiжинки… Для усiх закоханих i просто сердець оргкомiтет «ЧайкаФест» влаштував справжнє свято з купою подарункiв та музики… Усе почалось виступами двох поп-спiвачок – Юлiї Коржинської та Тетяни Пiскарьової, на яких холодно було дивитись – не те, що пiдтанцьовувати. Далi – теплiше. Але не жарко.
«SБЕЙ PЕРЕL'S». Трошки зiгрiла вiдома завдяки спiвпрацi з «Тартаком» пiсенька «Сонце» (на яку, до слова, «Пепли» недавно дозняли клiп… у зонi). Франц, солiст гурту, щось, було, хотiв дорiкнути «Океану Ельзи», що їх приймають гучнiше. (Ги-ги…). Перiодично, пiд час виступу, на сценi то з\'являвся, то зникав дядько з оголеним торсом i випускав iз своєї пащi вогнянi струменi, чим зiгрiвав VIP's. За тим 'явився «АММОК». Згадався їхнiй виступ на четвертiй «Чайцi». Дуже навiть схоже за настроями на росiйський рок.
Зимовий стриптиз – це що? Це «BUTCH» скидає куртку. Всiм вже стає жарко. Пiсля них натовп вже стовiдсотково готовий… нi, не до плагiату, а до суцiльного сприйняття тих, кого прагнули найбiльше: «ТАтаТА» (сказано з пафосом).
«ТАРТАК»: Положинський виволiк на сцену по черзi усiх своїх друзяк – Сєню («МОТОР'РОЛЛА»), Сiрика, Андрiя («ГРАФIТ») та Дiму («РОЛЛІКС»), спiльнi пiснi яких увiйдуть до нового альбому «Система нервiв». Але всi вимагали «ТАРТАКА» у чистому виглядi i… дочекались. Дожились: стрибки у вертикальному ПОЛОЖеннi єднали всiх. Вистачало сил лише, щоб набрати повнi легенi зимного повiтря i волати на всю горлянку до хрипоти, щоб вранцi прокинутись… (ок, про ранок не будем). Тартачелли плавно перетекли у Танкiв. I настала СПЕКА. Як на сценi, так i пiд. Амiнь (ну, не взагалi амiнь…). Хлопаки так розiгрiлися, що роздяглись до маєчок… i розпочали сеанс ранковоi гiмнастики. Щоб довести прихильниць до остаточного збудження (читай: мас-екстазу), свята трiйця (Ф&Ф та Дiля), почала вiджиматися вiд пiдлоги, демонструючи усi можливi бiцепси, трiцепси: раз-два, раз… Дiля навiть намагався застосувати гераклiчну силу, щоб витягти одну з прихильниць на сцену за руку. Йому це не вдалося. Але дiвчина була ощасливлена, хоч i обДIЛена. Спiвали до сьомого поту, до п\'ятого орг… I пiсля цього, щоб «дРУГIЄ пРАВIЛА»???!!! Подвiйний звук (читай: фанера), завченi рухи, голiвудськi вишколи, вигуки, штибу «миваслюбимо! – авинас?» – все на мiсцi. ДРУГОГО НЕ ДАНО.
Мiж виступами провели кiлька конкурсiв серед закоханих пар iз можливiсю виграти (не когось) призи вiд спонсорiв. Всi залишились задоволенi. Пiд салют у виглядi сердечок кохання об\'єднало всiх. Адже «Молодь за любов та єднiсть» (злягання мас, з'єднання рас?). I правда ж:
«Де хочеш кохайся, та лиш не на морозi!
НУ ТАК ЗИМА Ж НАДВОРI!»

‹кінець цитати›