категорії: музика репортаж

Концерт Марії Бурмаки для оптимістів

Останнім часом Марія Бурмака активізувалася після виходу альбому №9 виступила із серією концертів за кордоном, зокрема в Торонто (Канада). Поїздка однозначно надихнула її і настрій у Марії на київському концерті в клубі STORE205 був радісним та рішучим.

Цього разу було представлено новий склад музичного колективу, з яким співачка планує співпрацювати в майбутньому. Марія завжди ретельно ставиться до вибору музикантів, тому будь-кому навряд чи вдалось потрапити в цю команду.

Трохи не пощастило зі звуком на початку виступу розбирали слова лише ті, хто більш-менш знайомий із творчістю. В інших залишалась надія на те, що звук стане кращим, і не дарма - 10-хвилинна перерва розставила все по місцях.

Вже на третій пісні Марія взяла у руки свою найкращу музичну подругу - гітару і зауважила Коли беру до рук гітару, то з нею вже до самого кінця концерту... Не даремно, бо гра на гітарі принесла задоволення не лише самій виконаіиці, а й усім присутнім.

Як завжди, Марія зі своїм колективом виконали як добре відомі кожному меломану старі пісні, щоб не забували, так і нові, щоб запам'ятовували Чорні черешні, Сонцем, небом, дощем..., Скло, Місто ангелів тощо.

Справжнім сюрпризом як для глядачів, так і для самих музикантів стала своєрідна імпровізація у вигляді виконання відомої пісні Sting'а, що викликало шалені оплески.  На це її надихнула демонстрація кліпу на екранах телевізорів, розташованих у клубі. Знову, як і на презентації альбому №9, пісню Нехай не вдалось виконати останньою, та бурхливі емоції глядачів у вигляді оплесків не стихали і відпускати Марію Бурмаку не збирався ніхто, тому на біс прозвучала композиція Не бійся жити, що вже встигла стати девізом життя багатьох оптимістів.