категорії: музика репортаж

Другий день Sziget`у завершували Тоні Аллен та Faithless

теґи: Faithless, Sziget, Sziget-2010, Tony Allen, Будапешт, Тоні Аллен, Фестивалі

Tony AllenКінець другого дня фестивалю Sziget ознаменувався виступами заклиначів ритму: останнім на World Music Stage вийшов король афробіту Тоні Аллен, а програму головної сцени закривали неймовірні британці Faithless.

Тоні Аллен – ударник та композитор з Нігерії, зараз проживає й працює у Парижі. За словами Брайана Іно, Тоні Аллен – найвеличніший барабанщик, що коли-небудь жив. Наразі артист працює над автобіографією, а також дає масштабні концерти в рамках туру на підтримку свого останнього альбому  Secret Agent, композиції з якого прозвучали і на Сігеті.

Faithless – sziget.huТим часом майданчик навколо Головної сцени гості фестивалю заповнили настільки щільно, що пересуватися цією територією було практично неможливо. О 21:30 розпочався концерт знаменитих електронщиків Faithless.

Поступово нарощуючи темп, Faithless виконували композицію за композицією, кожна з яких супроводжувалася феєричним лайт-шоу. За енергетикою та масштабами дійство можна було порівняти хіба що з виступом Fatboy Slim на фестивалі Sziget-2009, коли чи не вся острівна публіка злилася в одне, пропускаючи крізь себе фірмові «куківські» біти. На концерті прозвучали як нові, так і відомі пісні колективу, зокрема – «Isomnia»,  «God Is A DJ» та «We Come 1».

До слова, Faithless вже не вперше на Сігеті: у 2004 році гурт був хедлайнером фестивалю.