категорії: музика репортаж

«Ляпис Трубецкой» на Sziget`і: Анархічний «Freedom Беларусь»

теґи: Sziget, Sziget-2010, Будапешт, ляпис трубецкой, Фестивалі

Ляпис ТрубецкойТретій день. Головна Сцена. Перший виступ.

Якби ж усе було так просто, то прокидатись після вчорашнього варто було б під Papa Roach, які, до слова, виступали на Main Stage другими. Тут зустрілись, мабуть, всі українці та білоруси. Просто уявити 3 українських та 6 біло-червоно-білих стягів! Це тільки в повітрі, а скільки ще на плечах... Якби всі присутні об'єднались і пішли до резиденції Лукашенка в Мінську, то білоруській міліції було б складно стримати зміни в державі.

Але годі про політику. Люди зібрались, щоб послухати запального року від білорусів «Ляпис Трубецкой», і вони його отримали. Міхалок гоцав по сцені так, ніби декілька років не виходив на неї, читав революційні вірші, співав анархічні пісні, підносив руки над головою і домовлявся з організаторами про ще кілька пісень за додатковий гонорар. Публіка відповідала йому взаємністю і стрибала все вище, кричала все голосніше, а в долоні плескала до болю у сусідських вухах.

Незважаючи на прохання жителів Великої Східної Сусідки, білоруси так і не виконали пісню про Євпаторію, проте розповіли, від кого варто звільнити Білорусь, що вони думають про пенсійний фонд та експедицію китайців на Місяць.

Ризикуючи ще більше ушкодити підвернуту ногу, Сергій Міхалок дострибав ще три виходи на біс і пішов з Головної сцени Sziget-2010 під хорові скандування «Freedom Беларусь!!!».