категорії: музика репортаж

Nuevo tango на Sziget`i: Gotan Project

теґи: Gotan Project, Sziget, Sziget-2010, Будапешт, Фестивалі

Gotan Project – Sziget.huЩе одними яскравими представниками Франції на Сігеті стали парижани Gotan Project, які виступили 13 серпня на майданчику Party Arena.

Починався концерт о 19:30, та вже за 15 хвилин до початку приміщення було заповнене дощенту, а до входу сформувалася масивна черга. Однак бажання послухати французів наживо було потужним стимулом для фестивальників: музика Gotan Project – відома по всьому світові, адже вона часто стає прикрасою саундтреків голлівудських стрічок, шведських документальних фільмів та різноманітної реклами.

Gotan Project створює абсолютно новий та унікальний продукт, привносячи до класичної музики танго елементи електроніки, тріп-хопу та nu jazz. У своєму доробку колектив має 8 студійних альбомів, останній з яких - «Tango 3.0» – побачив світ у квітні 2010.

Протягом концерту музиканти грали старі й нові композиції у стилі nuevo tango, в яких  танго доповнювалося сепмплами з Lady Gaga та інших виконавців, а також коментарів найкращих футбольних матчів Аргентини. Закінчили виступ давно знаним хітом «Santa Maria (del Buen Ayre)», відомим, зокрема, за фільмом «Давайте потанцюємо?» (Shall We Dance?).