категорії: репортаж

Нарешті "Крихітка Цахес" у Одесі влаштувала свято

Нарешті "Крихітка Цахес" у Одесі влаштувала святоНарешті і в Одесі трапилося свято - вже досить відомий український гурт Крихітка Цахес під час свого турне по країні завітав і до нас!.. "Цахеси" доволі давно обіцяли відлабати в Одесі, і ось - дійство відбулося!

Чесно кажучи, йдучи до арт-кафе, де виступала Крихітка, ми очікували щось неймовірно погане. Справа в тому, що в той самий день на автограф-сесію, окрім кількох напів-сплячих журналістів, прийшло 4 людини. Тому, ми були налаштовані доволі песимістично.. Але ілюзії швидко розвіялися.

За півгодини до виступу стало зрозуміло, що буде справжнє "м'ясо". Нарід все підходив і підходив, енергетика наростала, дихати ставало важче. А чим менше залишалося часу, тим очевидніше ставало, що за місце під самою сценою буде, не знаю, як війна, але легка бійка точно. От вже й за п'ять хвилин 21 - і в клубі нема де яблуку впасти, як то кажуть.

Нарешті. Виступ розпочався!
Почали з хітів - "Ангела, як я" та "На першому місці", які публіка дружно підхоплювала істеричним аплодуванням та де-не-де дикими воплями. Впереміш виконувалися пісні з альбому з новими та старими, що не увійшли до дебютнику "На першому місці".

Дуже приємно вразила Каша Сальцева (вокалістка) своєю небайдужістю до стану української мови в Одесі.Нарешті "Крихітка Цахес" у Одесі влаштувала свято Вона сказала кілька слів з того приводу, що сучасна молодь (все таки вона зробила акцент саме на одеситах - ми ж її слухали, як-ніяк) розмовляють українською лише в навчальних закладах, та й то не завжди, і це дуже прикро(навіть по її інтонації та настрою було помітно).Приємно, а тим більше в російськомовному регіоні, почути з натовпу відгуки кшталту: "Ми любимо українську мову!", "Ми любимо Україну!", хоч і, здебільшого, сказане було російською.
Далі йшли пісні, що, за словами Каші, були зроблені спеціально задля того, щоб пострибати на сцені :). А так як в її шикарній величезній сукні просто нереально було стрибати, спідницю та рукавчики від плаття довелося зняти, що до речі, не абияк сподобалось народу, особливо його чоловічій частині :). Ну от настрибалися, виступ вже йшов до свого логічного завершення.
І фінальна пісня. Але ні-ні! Не збиралися одесити відпускати Крихітку Цахес, само собою, не кожного дня такі гурти приїжджають!

Хлопці з гурту зняли гітари, барабанщик облишив палички. Але Каша вмовила все-таки їх зіграти ще раз "На першому місці", обґрунтувавши це тим, що до нашої публіки вони відчувають зараз саме це. Звісно, публіку це буквально розірвало. А неочікувана "Скоро буду поруч" ще закріпила ефект. Що вже й казати про пісню "Вменеємен", після якої одесити, здавалося, захотіли взагалі не випускати Крихітку. Але, вже було абсолютно зрозуміло, що більше можна й не просити від стомлених музикантів, та на цьому аудиторія не заспокоїлась. Хвилин 5 дружно аплодували в такт та викрикували різні приємності на адресу гурту, особливо Каші: "Виходь за мене!" та "Я тебе кохаю!" було чутно як від хлопців, так і від дівчат :).Трохи прийшовши в себе, натовп почав атакувати сцену. Автограф-сесію проґавили, тож пішли в атаку тепер. Каша трохи розгубилася, але не можна було не помітити її захопленість процесом (який артист не любить визнання?). Іноді було чутно бідолашні волання пом'ятих та подавлених людей з середини натовпу..
Ну що ж, можу сказати, що ТАКОГО виступу Одесі бракувало давно, і що Крихітка Цахес залишаться в серцях одеситів надовго:). А ми вже чекаємо з нетерпінням другого виступу в нашому місті!