категорії: музика репортаж

Nouvelle Vague у Києві «співали всім серцем, що було духу»

теґи: Nouvelle Vague, Київ, Концерти

Nouvelle Vague. Liset Alea та Mareva Galanter«I go out on Friday night and I come home on Saturday morning», – натякали в одній з пісень на свої плани Nouvelle Vague відвідувачам київського концерту, що відбувся в п’ятницю, 10 грудня, в рамках серії «живих» концертів LYVE Kyiv Concert Concept. Приймали гостей у галереї «Лавра», а на after-party, з якої, очевидно, музиканти і збиралися повернутись в суботу вранці, звали до клубу XLib.

Початок концерту затягнули аж на півтори години. Проте слухачам не давали нудьгувати небанальні ді-джейські сети. Втім, аудиторія з нетерпінням чекала на дещо іншу музику.

Близько 20:30 гурт ощасливив публіку своєю появою. Розпочали з одного зі старих хітів – «Master and Servant». Вже через кілька пісень контакт з залом було встановлено, і глядачі залюбки підспівували гуртові, плескали в долоні й стрибали в такт. Чи не кожну композицію вокалістки супроводжували пікантними передісторіями, що викликали жваву реакцію.

45. власне, трубочкаНа сцені відбувалося справжнє шаленство. В арсеналі дівчат, окрім проникливих голосів, було ще по декілька музичних інструментів, зокрема – тамбурини та піаніка, якими вони вправно користувались. Одна з вокалісток, Liset Alea, примудрялась при цьому ще і активно пританцьовувати. «Зазвичай я на сцені так не танцюю, – зізналась вона. – Це Київ на мене так впливає!»

В якості невеличкої музичної паузи інша вокалістка, Mareva Galanter, в супроводі акустичної гітари заспівала кавер на «God Save the Queen» Sex Pistols, що привів публіку у відвертий захват, адже звучав неймовірно легко, невимушено і позитивно.

Nouvelle Vague. Liset Alea та Marc CollinДо слова, Liset Alea та Mareva Galanter супроводжують Nouvelle Vague у гастролях лише віднедавна. Як відомо, у складі гурту немає незмінних вокалісток, адже засновники колективу Marc Collin та Olivier Libaux намагаються працювати з якомога більшим арсеналом голосів. Mareva Galanter - французька акторка та власниця корони «Міс Франція 1999», до проекту Nouvelle Vague долучилася в 2010 році і взяла участь у записі однієї з композицій нового альбому «Couleurs sur Paris» («Sur ma mob»). Liset Alea – «донька Куби та громадянка світу», – йдеться на її персональній сторінці. В 2010 році співачка випустила свій перший іспаномовний альбом.

Відтак, Nouvelle Vague презентували Києву нову програму, а також зіграли багато знаних і улюблених пісень, як-то «Ever Fallen In Love», «Dance With Me», «Human Fly», «Love Will Tear Us Apart», «Just Can't Get Enough», «Friday Night, Saturday Morning».

Nouvelle Vague:  «Too drunk to fuck»В цілому атмосфера під час концерту панувала дуже правильна, розслаблено-позитивна. Цьому сприяло і освітлення, і запах, що поширювався разом зі сценічним димом, і навіть усвідомлення того, що відбувається дійство у приміщенні картинної галереї. Єдине, що якоюсь мірою псувало враження, – це звук, який віддалік від сцени залишав бажати кращого. Однак ця обставина, вочевидь, не була критичною, адже «на біс» гурт кликали гучно й наполегливо.

Музиканти були настільки здивовані таким теплим прийомом, що навіть вирішили записати кілька моментів на камеру мобільного телефону. Пізніше Liset Alea на своїй сторінці у Facebook написала: «Сьогодні в Києві був чудовий виступ! Мені сподобалась кожна його хвилина, я співала всім серцем, що було духу, і навіть не порвала колготки… Це успіх!»