категорії: репортаж

Неділя проспівав нашим кореспондентам "Трохи теплих слів"

Неділя проспівав нашим кореспондентам "Трохи теплих слів" Весна... а що таке весна? Найпоширеніші асоціації: весна - це квітень, тепло, кохання і, звісно, теплі слова. 19 квітня в лаунж-барі "Персона" гурт Неділя презентував новий альбом, що має назву "Трохи теплих слів..." Ця платівка є другим студійним альбомом в історії гурту і десятим у творчій діяльності фронтмена і натхненника гурту Едуарда Приступи, більш відомого як Діля. Альбом створювався на студії ADIOZ production протягом 2005-го року. За словами Ділі, під час роботи над піснями він ні в чому себе не стримував і чимало теплих слів, що можна почути в цих піснях, присвятив коханій дівчині.

 

Неділя проспівав нашим кореспондентам "Трохи теплих слів" Привітати гурт з "новонародженим" завітало чимало діячів вітчизняного шоу-бізнесу, зокрема серед присутніх були помічені музиканти з ТНМК. Тож чутки про вороже ставлення до НеДілі з боку ТНМК виявились лише чутками.

Опісля нетривалої офіційної частини розпочався концерт. Музиканти потішили публіку виконанням як нових пісень, так і добре знайомих з попереднього альбому. Родзинкою дійства стало спільне з Росавою виконання пісні "Вий, мій ранок", що вважається найяскравішим дуетом альбому "НеДіля". Щодо спільних робіт на альбомі "Трохи теплих слів..." - пісня "Своє кіно" була створена та заспівана спільно з Фоззі (ТНМК) і записана у двох версіях: для альбому НеДілі та майбутнього "Mono MetaMoreFozzey".

Найближчим часом гурт Неділя планує концертний тур в підтримку альбому та екранізацію пісень "Казка для дорослих" та "Лети".

Кожен, хто придбає альбом до 27 квітня отримає диск з автографом Ділі! Замовити диск >>>

Неділя проспівав нашим кореспондентам "Трохи теплих слів"     Неділя проспівав нашим кореспондентам "Трохи теплих слів"

Неділя проспівав нашим кореспондентам "Трохи теплих слів"    Неділя проспівав нашим кореспондентам "Трохи теплих слів"