категорії: музика репортаж

Піф-паф! Ой-ой-ой!!!

З початком весни все оновлюється, розквітає, закохується, пульсує… Навіть асфальт запульсував із новою силою. І ми одразу ж поцікавились, що нового і корисного вони винесли після вимушеної перерви і що радикального планується надалі…

З нами поділився Антон Яковина (організатор):
–Все, що відбувається з нами, воно довго накопичується, а тоді раптово – бах! – і завершилася наша історія у клубi «Buddy Guy» і, відповідно, почалася нова історія у клубі «Бабуїн». Насправді іноді треба зупинитися. Адже, коли ми протягом 1,5 роки робили щотижня концерт, тим більше, з абсолютно нікому невідомими групами, так би мовити, навпростець — це все добре. Нам дали «Подію Року», бо ми це добре робили. Ну, от таке спасибі. Треба було зупинитися, трохи подумати, зайнятися тим, щоб це переорганізувати і вивести на ще більший рівень. Бо ми займаємось промоушном української музики, як такої, у всіх жанрaх ( у нас співпадають концепції - коментар). Ми намагаємося, щоб якомога більше людей в різних галузях нас вірно зрозуміли. Що це справа досить велика і чим більше почнуть у неї грати, тим краще — ми зробимо десятки, сотні імен. З усієї України нам іде - іде - іде музика.
І, звичайно, ми будемо залучати також відомих музикантів. Тут, так би мовити, дві іпостасі.
Одна сторона: ми насправді хочемо, щоб це було щотижня.
А по-друге, це саме дуель. Чесні стосунки на сцені. Як шоу: цікаво, наприклад, звести відомого виконавця і абсолютно нікому невідомого, але талановитого — він стане зіркою. До всього, це все некорумповано. Ми просто шукаємо усе талановите, яке має значення, щоб воно було сміливе, у всіх розуміннях сміливе. Наша мета — запустити якомога більше імен, зробити, так би мовити, ополонку, з якої має йти риба. Це все ми розвиваємо.

Відкривати новий сезон пульсації 1 березня випала честь двом київським командам — Properganja та Взрослые дети, які змагалися між собою протягом вечора. «Пропери», незважаючи на строкатість зовнішнього вигляду, не виправдали яскравість власного музичного стилю. Хоча і тут знайшлися поціновувачі стьобно - різких текстів та \"високої енергетики\" соліста Михася. Виявляється, в нашій країні, є чимало растаманів і прихильників панкування.
За ними на сцену вийшли Взрослые дети, якими опікується Антон Яковина. На те вони і дорослі, що вміють не тільки атлічна шифроваться, а і грати — просто та зі смаком. Правда, вони би виграли набагато більше, якби гітариста з солістом поміняли місцями (у Джельсоміно тембр оригінальніший). Хто переможе — покаже голосування.
Основне, що асфальт запульсував. Напевно, на нього так вплинула весна. Бо ж Джа сказав:ВЕСНА! Хоча нічого, крім пташок, про це не нагадує… Тим не менш, вона почалась. І це головне. А далі буде…