категорії: музика репортаж

Поки дівчата сплять,Зурбаган не дрімає..

Давно в украм'юзіку не з'являлось цілком нових і свіженьких віянь. От, наприклад, на Заході мейнстрім є домінуючим. У нас же цю музичку слухають лише обрані. Слухають і надихаються, а результатом такого натхнення стають музичні колективи, абсолютно придатні для того, аби надихати інших послідовників.Так, вихідці з Євпаторії, гурт «Зурбаган» - далеко не мильна бульбашка, бо виникли не на голому місці.

А спонукали їх до зародження... хм... не будь-хто, а самі U2, Coldplay та Muse. І що з цього вийшло - вже зараз можна чути на альбомі "Когда все девочки спят..."
Що цікаво, музиканти вважають його дебютним, попри те, що в Криму вони випустили пробний сідюк "Jump" (люблять наші музиканти стрибати, що не кажи!). Тоді ще до їхнього складу входила дівчина, яка наразі проживає ін зе ю ес ей.. Мабуть, назва першого (другого?!) альбому - це даність саме їй. Щодо музично-текстового забарвлення, котре живцьом варто було почути 15 січня в Opium dance-club, можна сказати, що кримські пацанчікі увібрали в себе всю щирість, проникливість і злегка різкуватість, якою наділений сучасний рок-мейнстрім. Під їхню музику хочеться спостерігати і мислити, при чому, думки стають абсолютно прозорими, а значить, відбувається очищення.
Не зважаючи на свій ще зовсім юний вік, кримська п'ятірня має всі шанси просування як на Захід, так і на Схід. Як мінімум: український. А максимум покаже час.