категорії: музика репортаж

KOFFEIN презентував «Весняні звуки»

теґи: Koffein, Анатолій Анатоліч, Київ, кофеїн, арт-клуб "44", джаз, Концерти

DSC03774Дві години безпрецедентних емоцій та груву подарували музиканти гурту KOFFEIN («Кофеїн») в останній понеділок березня (29.03) – презентували програму «Spring Sounds».

Виступу київського гурту KOFFEIN в клубі «44» чекали з нетерпінням. Це підтверджувалось абсолютною відсутністю вільних місць ще задовго до заявленого часу початку. Вже за півтори години до концерту в «44» було предостатньо людей, серед яких були київські музиканти, репортери, прихильники стилю smooth-jazz та просто поціновувачі творчості колективу. Ближче до початку виступу до них приєдналися деякі публичні персони, серед яких були діджеї та ведучі популярних українських радіостанцій – «Radio Rocks», «Хіт-ФМ», «Європа плюс» та ін. Також були помічені люди з оточення української співачки Світлани Лободи та музиканти співачки Гайтани. Гість вечора – найдотепніший ведучий радіостанції «Хіт-ФМ» – Анатолій Анатоліч прибув останнім.

Через деякий час в залі занулали оплески, запрошуючи KOFFEIN на  майданчик. Музиканти один за одним вийшли на сцену та зайняли свої місця.

Першу композицію гурт виконав інструментально, без вокалу – «With Every Breath I Take». Солістом був саксофоніст та лідер гурту – Сергій Марков. Усе вийшло досить душевно, відверто та музично, що стало відправним пунктом у концерті. Публіка віддячила музикантам оплесками й на сцену вийшла вокалістка – Олександра Горідько. Чуттєва подача, приємний тембр та оксамитові низи джазового вокалу у супроводі якісного саунду – й не залишається місця для критики, тільки приємні враження. 

Так, до першої частини концерту увійшли авторські балади, відомі джазові стандарти та дещо з оригінального поп-джаз репертуару гурту. Новим та неочікуваним було виконання відомих композицій з віддтінком фанку. Справжнім сюрпризом була присутність на сцені українського гітариста – Сурена Томасяна, відомого не тільки якістю своєї гри, а й досвідом виступів з зірками української естради. Саме його гітарні пасажі додали характерного м'якого джаз-рокового звучання.

DSC03777Наприкінці першого відділення на сцені з'явився Анатолій Анатоліч. Його промова була короткою, але не обійшлось без жартування з публікою. Після того, як ведучий розповів про свій недавщоній ефір зі співаком L-Кравчуком, спільну роботу з «Кофеїном», він попередив глядачів та слухачів, що після двох годин спілкування азербайджанською мовою з представницею Азербайджану на Євробачення-2010, йому вже нічого боятися, навіть «живого»  виступу з «живим» гуртом.

KOFFEIN грали приблизно дві години. Особливо сподобались у живому виконання композиції «A Song For You», «St.Louis Blues», «Renezvous», «A Song For Anna», «The Same Love That Make Me Laugh» та, звичайно, авторський екстраординарний твір Анатоліча у стилі реггі.

«Розкачали!» – говорили офіціанти, протискаючись крізь юрбу танцюючих біля сцени.

Отже, можна сказати, що концерт вдався! Тому що – погодьтесь – приємно, коли у залі немає вільного місця ще за годину до твого виступу. Приємно, коли люди танцюють біля сцени та аплодують кожній імпровізації... А найприємніше – коли після твого виступу увесь зал стукає по столах і скандує «Ще!»