Побажання №69

Денис Корейба
замовлено 11 рокі(в), 1 місяць тому [обговорюється]
2 голосів
 
Пропозиція, щодо покращення функціоналу системи. Система безумовно дуже класна тим, що на особистих блогах не вішають рекламу і всяку іншу гидоту, за це дякуємо! Але хочеться зробити свій блог не таким як інші, хочеться зробити трохи інший дизайн (1.пропоную зробити кілька дизайнів на вибір, не так багато як на ЖЖ, а хочь штучок 5).

Також вести блог на одну тему дуже важко, у будь якому разі є відгалудження. Тому я б дуже хотів, щоб користувачі могли створювати розділи у своєму блозі (2. пропоную, щоб у створені розділи користувач міг поміщати свої пости, а самі розділи були показані у горизонтальному, або вертикальному меню, також пропоную, щоб користувач міг створювати статичні сторінки на яких міг би описати інформацію про свій блог і також помістити ссилку на цю строрінку у меню).

Я вважаю, що мої 2 пропозиції доволі не погані, сподіваюсь, що користувачі їх підтримають, ну а чудова, велика команда розробників втілять ці ідеї у життя, хоч це і важко.
nazar 
Назарко 17 жовтня 2009 #

Раз пропозиції дві то треба їх двома робити :)

Щодо першої – вона вже є.
Щодо другої, є теги, решта... решта не планувалось.

Щодо чудової великої команди :)) Може і чудова, але зовсім невелика, і зовсім неоплачувана. Принаймні поки тема фінансування доволі специфічна. На одному ентузіазмі далеко не виїдеш.

psihadelic 
Денис Корейба 18 жовтня 2009 #

У мене є ще повно ідей і по тому, як покращити сумно і по тому, як на ньому заробити, писати дуже багато, тому краще б я це все написав комусь з админістрації, а там вже самі помислили над тим, цікаві мої ідеї, чи ні.

235 
Сашко/235 25 жовтня 2009 #

http://sumno.com/contacts/ -- я от ховаюся з хлопцями за вебмайстрами. це ті, що займаються сумно, а не вмістом. а по публікаціям – писати редактору

щоб відповісти іншому коментатору, тисніть "відповісти" під його повідомленням
Коментар для «Побажання №69»
Ім'я:
Email:
  ← не буде відображено на сайті
Дозволені HTML теги: <a, img, p, br, i/b/s/em/strong/strike, small/bin/sub/sup, center, ul/ol/li>. Приклад використання
введіть текст показаний на картинці