Список побажань (обговорюється)

[нове (6)]  [обговорюється (8)]  [прийнято (12)]  [виконане (38)]  [закрито (30)

Голосуйте за функціонал, який хочете отримати швидше:

сортувати по даті або голосам
Дмитро Майданюк
замовлено 10 рокі(в) тому [обговорюється]
8 голосів
 
Доречно було б додати лічильник переглядів для публікацій.
коментувати (5) 
Дмитро Майданюк
замовлено 10 рокі(в) тому [обговорюється]
1 голосів
 
Потрібно додати header('pragma: no-cache') у заголовки сторінок. А то постійно доводиться вручну оновлювати закешовані сторінки.
коментувати (5) 
Дмитро Майданюк
замовлено 10 рокі(в), 1 місяць тому [обговорюється]
0 голосів
 
Не вистачає розширеного пошуку, щоб можна було вказати, де шукати, серед яких авторів і таке інше.
коментувати (31) 
Денис Корейба
замовлено 11 рокі(в), 1 місяць тому [обговорюється]
4 голосів
 
Пропоную зробити статистику. ЩО буде вести і показувати кількість відвідувань блогу, кількість перегляду його сторінок та щоб окремо для кожного посту велася статистика його відвідувань за день та за весь час.
коментувати (4) 
Денис Корейба
замовлено 11 рокі(в), 1 місяць тому [обговорюється]
2 голосів
 
Пропозиція, щодо покращення функціоналу системи. Система безумовно дуже класна тим, що на особистих блогах не вішають рекламу і всяку іншу гидоту, за це дякуємо! Але хочеться зробити свій блог не таким як інші, хочеться зробити трохи інший дизайн (1.пропоную зробити кілька дизайнів на вибір, не так багато як на ЖЖ, а хочь штучок 5).

Також вести блог на одну тему дуже важко, у будь якому разі є відгалудження. Тому я б дуже хотів, щоб користувачі могли створювати розділи у своєму блозі (2. пропоную, щоб у створені розділи користувач міг поміщати свої пости, а самі розділи були показані у горизонтальному, або вертикальному меню, також пропоную, щоб користувач міг створювати статичні сторінки на яких міг би описати інформацію про свій блог і також помістити ссилку на цю строрінку у меню).

Я вважаю, що мої 2 пропозиції доволі не погані, сподіваюсь, що користувачі їх підтримають, ну а чудова, велика команда розробників втілять ці ідеї у життя, хоч це і важко.
коментувати (3) 
Сашко/235
замовлено 11 рокі(в), 5 місяці(в) тому [обговорюється]
0 голосів
 
надсилати нотифікацію при додаванні коментаря у будь-якому місці моєї публікації, а не тільки у відповідь мені чи на мій пост.
коментувати (0) 
Сергій К
замовлено 11 рокі(в), 8 місяці(в) тому [обговорюється]
1 голосів
 
Відсутній формат дати виходу публікації.

Приклад: я задумав публікацію 1 березня, зберіг її в чернетки і протягом тижня збирав матеріал. Таким чином, коли я опубліковую її, мало би стояти 7 березня, тобто дата виходу публікації, а не дата створення чернетки!
коментувати (1) 
Ольга-Марія Сторунська
замовлено 12 рокі(в), 1 місяць тому [обговорюється]
6 голосів
 
обов"язково треба зробити так, аби під фото можно було вказати автора. бажано -- аби фото, яке публікується не тільки у блозі, не можливо було додати без указання автора.
коментувати (3)