Побажання №97

Дмитро Майданюк
замовлено 10 рокі(в) тому [обговорюється]
8 голосів
 
Доречно було б додати лічильник переглядів для публікацій.
235 
Сашко/235 2 листопада 2010 #

він там є, але виключно внутрішній. Ми виявили що перелік запитів до сторінки – неадекватний показник, як я перелік запитів до яваскрипт-лічильника який дуже часто не спрацьовує.

останні дані використовуються для побудови рейтингу, але ніяк не можуть слугувати показником реальної відвідуваності. Тому його відображення зняли аби не вводити в оману людей

demonm 
Дмитро Майданюк 3 листопада 2010 #

зрозуміло, що лічильник повністю адекватним бути не може, тому що існують запити від пошукових машин, повторні перегляди і таке інше. Але все ж деяку інформацію для відвідувачів він би все ж надавав. Та й організувати його можна не тільки через JavaScript, а й мовою програмування, на якій написано двигун самого сайту (напевно це PHP).

235 
Сашко/235 3 листопада 2010 #

це пітон, він організований, але точності щоб показувати публічно йому бракує доволі сильно, ми експерементували з 2ма проситим версіями й серверною й скриптовою. Це питання наразі зняте, не женіться за переглядами, а за якістю матеріалів

demonm 
Дмитро Майданюк 4 листопада 2010 #

І який критерій оцінювання якості матеріалу накажете використовувати? :) Актуальність, вона ж кількість переглядів, і є зазвичай цим об'єктивним критерієм.
А лічильники можна застосувати і сторонніх сервісів статистики, які для цього і призначаються.

235 
Сашко/235 15 листопада 2010 #

нєє, кількість переглядів не є якістю матеріалу. Це якість підібраних ключових слів для гугла

сторонні лічильники для окремих публікацій? це ж скільки лічильників потрібно щоб окремо розмістити на кожній.Не знаю таких.

просто потрібно доробити планарнку кількість переглядів без перевірок й відображати цю статистику. Але уже лише для публікацій що будуть додані після дати запуску.

щоб відповісти іншому коментатору, тисніть "відповісти" під його повідомленням
Коментар для «Побажання №97»
Ім'я:
Email:
  ← не буде відображено на сайті
Дозволені HTML теги: <a, img, p, br, i/b/s/em/strong/strike, small/bin/sub/sup, center, ul/ol/li>. Приклад використання
введіть текст показаний на картинці