Слава прийшла до Бека Хенсена (Beck Hansen) в далекому 1994 році, коли він випустив свій перший сингл «Loser», який миттєво почали транслювати майже на всіх альтернативних радіостанціях Америки, започаткувавши таким чином нову культуру, що змінила indie-rock – junk-culture («junk» - сміття – прим. автора). Через деякий час ним зацікавились великі студії звукозапису.
Втім, це аж ніяк не відобразилось на музиці Бека, якій притаманна постійна тяга до експериментів, вражаюче різноманіття репертуару, така собі суміш з музики кантрі, хіп-хопу, психоделіки та панк-року. Хенсен сформував свій власний стиль у музиці, а робити ремікси на його пісні не гребують такі легенди, як Dust Brothers, які писали саундтрек до культового «Бійцівського клубу», Найджел Годрич з Radiohead, Джек Вайт (The White Stripes) і навіть Beastie Boys.
Випустивши в 2005 році платівку «Guero», Бек не раз в інтерв’ю зізнавався, що трохи вичерпав себе. Дійсно, весь наступний рік він здебільшого випускав ремікси з вищезазначеними музикантами (і не тільки), а також різноманітні «limited edition» свого ж альбому «Odelay», який вийшов ще в 96-му році. Та буквально кілька днів тому «божевільний геній», як не раз називали Бека критики, розродився новою платівкою - «Modern Guilt».