категорії: музика

«ФлайzZzа» переспіває Петрика П'яточкіна

теґи: Лагуна, Тарас Химич, ФлайzZzа
flyzzza6 квітня, у приміщенні рівненського клубу «Лагуна», відбудеться зйомка нового відео гурту ФлайzZzа. Це буде перший відео доробок на підтримку другого альбому команди (який планується видати навесні цього року).

Відео зніматиметься на нову пісню гурту «Вчора я не роздягався!», яка є своєрідним переспівом і сучасним баченням пісеньки чи не найкращого та найвеселішого українського мультфільму «Як Петрик П'яточкін слоників рахував». На знімальному майданчику «керуватиме парадом» Тарас Химич, знаний за кліпами для Тартака, ТНМК, Гайдамаків, Скрябіна та багатьох інших відомих українських гуртів.

До речі, усі бажаючі можуть взяти участь у зйомці кліпу (обмеження тільки одне – вік не менше 18 років). Тому яскравих, енергетично-вибухових, сексуальних, модних любителів потанцювати і при цьому потрапити в історію українського шоу-бізнесу, запрошуємо 6 квітня на 11 годину ранку за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 191. Зйомка триватиме цілий день! З собою бажано мати кілька варіантів яскравого та модного одягу.