категорії: музика новина

Shopping Hour презентують альбом Amor

теґи: Amor, Shopping Hour, Київ, Концерти

AmorСьогодні ввечері українсько-сербський проект Shopping Hour презентує свій третій студійний альбом «Amor».

«Amor» – альбом із особливою долею. Він мав бути другим альбомом Shopping Hour, а став третім. Він мав називатися (у перекладі з англійської) «Танці на могилах», а називається «Кохання» – у перекладі зі староіталійської. Більш того, він міг бути випущений ще взимку, а виходить наприкінці весни. Саме в такому стані несталості, миттєвості, начерку й витримані композиції альбому «Amor».

До треклісту увійшли 13 композицій – сучасні версії барочних та романтичних арій та пісень італійською, староіталійською, латинською, німецькою та іспанською мовами, з яких «наймолодшому» твору – арії «Vesti la Giubba» – рівно 120 років (прем’єра опери Руджеро Леонковалло «Паяци» відбулася у Мілані 21 травня 1892), а «найстарішому» – мадригалу «Amor» – близько 380 років. В процесі запису взяли участь 29 музикантів та дикторів з різних країн світу, серед яких Перу, Іран, Італія, Молдова, Сербія, Україна. Робота над альбомом тривала 6 років.
У рамках презентації відбудеться шоу відомої майстрині пісочної анімації Світлани Гончаренко. Спеціальна програма, створена на музику трьох композицій з альбому «Amor», має назву «Монологи Офелії». Як і сам альбом, пісочне шоу присвячене коханню.

Також у програмі презентації – автограф-сесія та спілкування з музикантами.