У Львові вшосте пройде Міжнародний дитячий фестиваль

теґи: Львів, Львівський міжнародний дитячий фестиваль, Фестивалі

ЛМДФ

З 27 до 29 квітня в Палаці мистецтв (Львів, вул. Коперника, 17) ушосте відбудеться Львівський міжнародний дитячий фестиваль. Різноманітні події програми фестивалю спрямовані на всебічний розвиток дітей та підлітків. Протягом трьох днів відвідувачі зможуть провірити свою майстерність в малюванні, скульптурі, боді-арті, скрапбукінгу, сумі-є, кулінарії, миловарінні та ще 60 видах майстер-класів, купити книжки, пограти в 100 різних настільних ігор і навіть зробити пластиліновий мультфільм.  

Весь цьогорічний фестиваль задуманий як велика безперервна гра, де всі діти – переможці. «Дітям пропонуємо протягом всього фестивалю грати в гру «Збирай слонів». Учасникам потрібно збирати наклейки з різнокольоровими слонами – символами фестивалю. Наклейки можна отримати, відвідавши різні заходи фестивалю. Слонів будуть роздавати письменники, майстри і навіть «зірки», – діляться організатори.  

Першого слона зможуть отримати всі учасники традиційного Фестивалю-параду літературних героїв, яким 27 квітня розпочинається Львівський міжнародний дитячий фестиваль . Крім того, слонів можна буде отримати за купівлю книжок, за участь в літературних зустрічах з дитячими авторами, а також на дитячій акції «Книжка від зірки», де кумири дітей читатимуть відвідувачам свої улюблені дитячі книжки. Ще одного слона отримає кожен, хто проголосує за книжку, подану на Премію «Левеня». Вже зараз можна ознайомитись з книжками-конкурсантами та проголосувати онлайн. Також слонів отримають учасники майстер-класів та фестивалю настільних ігор «Ігрова сфера», на якому можна буде не тільки придбати найновіші і найцікавіші ігри, а й досхочу пограти в них, поспілкуватися з авторами.  

За три дні фестивалю відбудеться 60 видів майстер-класів з різних видів творчості та ремесел загальною тривалістю 120 годин. Цього року відвідувачі матимуть унікальну нагоду навчитися створювати комікс. Цей майстер-клас проведе відомий польський автор коміксів і видавець Артур Вабік.   

Кульмінацією фестивалю є створення дітьми 20-ти метрового художнього панно, яке буде продуктом колективної творчості всіх бажаючих.    Окрасою фестивалю стане ретроспективна виставка чеської школи ілюстрацій до дитячих книжок , а також виставка арт-буків «Книга художника», організована Музеєм книги і друкарства України.