категорії: музика новина

Фрі-джаз-панк від Sex Mob можна буде почути у Києві

теґи: DJ Olive, Jazz in Kiev, Sex Mob, Sexotica, Steven Bernstein, jazz, Київ, Олексій Коган, Концерти

sexmob_mikeschreiber12 березня о 20:00 у Великому залі Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковськоговідбудеться концерт знаменитого американського джазового колективу Sex Mob.

SMob_afishaКвартет, лідером якого є один з найяскравіших представників нью-йоркської експериментальної сцени слайд-трубач Стівен Бернстін (Steven Bernstein), виступить у Києві з програмою «Sexotica». Концерт відбудеться в рамках європейського туру гурту, в який Sex Mob відправиться в розширеному складі. Разом з постійними учасниками бенду (крім Бернстіна, це – саксофоніст Брігган Краусс (Briggan Krauss), контрабасист Тоні Шерр (Tony Scherr) і барабанщик Кенні Воллесен (Kenny Wollesen)) гастролює DJ Olive (лептоп, вертушки).

Окрім композицій з альбому «Sexotica», на концерті прозвучать і треки з попередніх альбомів Sex Mob (всього дискографія команди налічує 7 дисків, випущених з 1998-го по 2009-й рік). У тому числі і деякі з їхніх знаменитих «хуліганських» аранжувань хітів Los del Rio (Macarena), Курта Кобейна (About a Girl), Пола МакКартні (Live and Let Die), Міка Джаггера та Кіта Річардса (Ruby Tuesday), мелодій з фільмів про Джеймса Бонда і джазових стандартів Дюка Еллінгтона.