Гурту «Інді.Я» розбили сітар на концерті

теґи: 44, Індія, Димна Суміш, Київ, Концерти

Інді.Я29 січня в київському клубі «44» відбувалося святкування Дня Респубілки Індія, на якому виступав і однойменний гурт.

Музиканти виконують традиційні індійські пісні, а також власні, французькою мовою. Сформувалися вони в травні 2008-го, вперше виступили на презентації альбому «В Країні Ілюзій» гурту Димна Суміш. Використовує Інді.Я звуки сітару, фізгармонії, табла, мріданга та інших класичних індійських інструментів, звісно не обходяться й без традиційнішої для нашої місцевості гітари.

За словами вокалістки гурту Каті Рокової, цей концерт в «44» був кращим за всі попередні - вона не задумувалась про слова, складність партій та наступні пісні, тому поводилась легко та невимушено, до того спонукала й сама атмосфера.

Інді.ЯВтім, вона була доброю лише до та підчас концерту: вже після нього її зіпсували двоє нетверезих відвідувачів клубу. Вони вирішили побавитись із сітаром, дорогим індійським інструментом, на якому в гурті грає Сергій Мартинов (Димна Суміш). Невідомо, куди дивилась охорона, але їм вдалося стягнути інструмент зі сцени та віднести його до свого столику, де, за словами очевидців, вони намагалися на ньому грати.

Коли музиканти помітили те, що інструмент зник, то одразу кинулись на пошуки. Знайшли сетар дуже швидко, він вже лежав розбитий під столиком вищезгаданих персонажів. Після словесних баталій з неадекватними людьми, які заперечували приченість до скоєного, була викликана міліція. На правоохоронців винуватці відреагували так само непривітно - в результаті, 4-ро свідків поїхали до відділку.

Інструмент наразі перебуває на огляді майстра, але ще невідомо, чи можна буде його відремонтувати, втім звучати, як раніше він точно не буде. Залишається лише побажати музикантам вдалого завершення ситуації.