категорії: музика репортаж

Shopping Hour в «44» тривала півтори

теґи: 44, Shopping Hour, Каша Сальцова, Київ, Крихітка, етно-лаунж, Концерти

Shopping Hour26-го листопада у столичному арт-клубі «44» відбувся концерт україно-сербського етно-лаунж проекту Shopping Hour.

Глядачів зібралося відносно небагато, тож панувала цілком невимушена, «домашня» атмосфера і позитивний настрій. Протягом більш ніж 1,5 години музиканти розважали гостей як старими піснями, зокрема – «Between Ma and Mo», «Lastavica», «Melele», так і новішими («Тихий дзвін», «Спи, кохання, спи» та ін.). Старання колективу були гідно оцінені – публіка не відпускала гурт зі сцени, допоки ті, попри вагання клавішниці й продюсера проекту Тетяни Шамшетдінової, не заспівали «на біс». Відтак, завершили вечір піснею «Melele».

Shopping HourПро враження від концерту, а також про свій альбом «The Worldest Music» розповіли вокалісти гурту Светислав Грбіч та Вероніка Журжу: «Те, що ми робимо на сцені, дуже відрізняється від першого альбому проекту: тут 4 вокали, акустика, дуже камерна атмосфера, а там – електроніка, семплінг. Кардинально інші відчуття». Виступом, в цілому, залишилися задоволені, хоча і назвали початок «тугуватим». Розказали також, що клубні виступи люблять так само, як і оупен-ейри (на початку жовтня Shopping Hour виступали на Антонич-фесті), хоча скрізь своя атмосфера, своя публіка. Та головне, – вважають виконавці, – це настрій.

Каша СальцоваУ якості конферансьє музиканти запросили свою давню подругу – вокалістку гурту «Крихітка» Кашу Сальцову.

«З «Крихіткою» дружимо і виступаємо протягом року, якщо не більше, – каже Светислав. –  І це дуже плідна й хороша дружба, якою ми пишаємося».

Про стосунки з Shopping Hour говорила і Каша Сальцова. Вона розповіла, що досить довго колектив був суто «студійним», тож «Крихітка» всіляко заохочує їх виступати і допомагає з організацією концертів. «Shopping Hour – перспективний гурт, вони справді класні, дуже зіграні – взагалі, мало в Україні є фолк-колективів, які б виступали на такому професійному рівні, співали стількома мовами. Shopping Hour однозначно стане окрасою будь-якого фолк-фестивалю», – вважає Каша.