категорії: музика репортаж

Green Grey відсвяткували 15-річчя у Палаці спорту

теґи: Green Grey, Marakesh, Sister Siren, Бумбокс, Дизель, Димна Суміш, Друга Ріка, Київ, Мурік, С.К.А.Й., ТНМК, Юлія Лорд, Концерти

Green Grey18 травня у Палаці спорту зібрались шанувальники гурту Green Grey, аби разом відсвяткувати знаменну дату – 15-й День народження гурту. В якості подарунку своїм фанам учасники Green Grey запросили виступити своїх друзів-музикантів.

Першим на сцені з'явився гурт Marakesh. Далі Green Grey привітали «Димна Суміш», Юлія Лорд та Sister Siren, після чого на сцені з'явилась «Друга ріка». Анонсований виступ гурту Esthetic Education так і не відбувся. Як зізнались «естетіки», вони не знали про свою участь у концерті, а тому поїхали на запланований виступ у інше місто. Але з поваги до колег вони записали відеопослання, у якому заспівали «Оду радості» (Mother Fucker) на честь іменинників.

С.К.А.Й.«Бумбокс» також привітав колектив із Днем народження, заспівавши 2 пісні. Гурт «С.К.А.Й.» виконав композицію «Подаруй світло» і побажав ще як мінімум 15 років радувати фанів своєю музикою. «ТНМК», які перейняли вітальну естафету у «скаєвців», першу пісню «Темно» присвятили пам'яті Ігоря Пелиха. Поки «танки» співали на сцені, збоку на великому екрані транслювався кліп, змонтований з кадрів за участі Пелиха.

Green GreyІ ось, нарешті, під гучне скандування шанувальників на сцені з'явились і самі винуватці свята. Окрім старих хітів, Green Grey заспівали пісні із нового – сьомого – альбому.

«Сьогодні презентуємо частину нового матеріалу, – сказав Мурік, Green Grey. – На пісню «Жизнь на колесах» днями відзняли кліп. У ньому, до речі, Олексій Мочанов знявся, бо у кого, як не у гонщиків та музикантів, життя на колесах».

ТНМКСеред старих «грінгреєвських» хітів пролунали такі пісні, як «Стереосистема», «Солнце и луна», «Mother Fucker», «Эмигрант», «Депрессивный листопад», «Все будет хорошо», «Под дождем» та багато інших. Разом з гуртом виступали також Dj Експерт, гурт «Новий союз» та друг колективу, блюзмен Григорій Махно.

Нагадаємо, У 1993 році молоді, талановиті музиканти об'єдналися під назвою Green Grey і своєю появою поставили «з ніг на голову» весь пострадянський простір. З першим хітом «Под дождем» гурт кілька років поспіль був лідером хіт-парадів СНД, отримала гран-прі московського фестивалю «Живий Звук».

В Україні та за кордоном Green Grey виступали на одній сцені з такими гуртами, як The Prodigy, Whitesnake, Faith No More, A-НА, Snap, Run D.М.С., C&c Music Factory, Appolo 440, Lenny Kravitz та іншими.