категорії: афіша події

Sex Mob + DJ Olive у Києві

теґи: DJ Olive, Jazz in Kiev, Sex Mob, Steven Bernstein, jazz, Олексій Коган, джаз
Початок: 12.03.2010 20:00
Закінчення: 12.03.2010 22:00
Місце: консерваторія
Адреса: Київ, вул Городецького 1-3 (Майдан Незалежності)
Предмет події: концерт Кількість відвідувачів: 0

 Олексій Коган і продюсерський центр «Jazz in Kiev» (www.jazzinkiev.com) представляють: Steven Bernstein & Sex Mob + DJ Olive у Києві

12 березня о 20:00 у Великому залі Національної музичної академії України ім. П.И. Чайковського (Консерваторія) відбудеться концерт знаменитої американської джазової групи Sex Mob (http://www.stevenbernstein.net/sexmobmain/).

Квартет, лідером якого є один з найяскравіших представників нью-йоркської експериментальної сцени слайд-трубач Стівен Бернстін (Steven Bernstein), виступить у Києві з програмою «Sexotica». Концерт відбудеться в рамках європейського туру групи, в який Sex Mob відправиться в розширеному складі. Разом з постійними учасниками бенду (крім Бернстіна, це саксофоніст Брігган Краусс (Briggan Krauss), контрабасист Тоні Шерр (Tony Scherr) і барабанщик Кенні Воллесен (Kenny Wollesen)) гастролює DJ Olive (лептоп, вертушки).

Альбом «Sexotica» (2006), який  став основою гастрольної програми групи, – останній на сьогоднішній день студійний диск Sex Mob. Цей запис був номінований на премію Grammy в категорії Найкращий сучасний джазовий альбом (Best Contemporary Jazz Album). До платівки увійшла авторська музика в дусі знаменитого американського піаніста і композитора Мартіна Денні (Martin Denny) (1911-2005), «хрещеного батька» жанру екзотика (exotica) (неймовірно популярна у 60-х роках минулого століття дивна музика, заснована на псевдо-етнічних мелодіях тропіків). Нью-йоркські музиканти успішно впоралися із завданням об'єднати сучасну електронну музику і акустичний експериментальний джаз. І при цьому вони залишилися вірними сформульованому ще на початку кар'єри головному принципу – розважати публіку.

На концерті прозвучать і композиції з попередніх альбомів Sex Mob (всього в дискографії команди 7 дисків, випущених з 1998-го по 2009-й рік). У тому числі і деякі з їхніх знаменитих «хуліганських» аранжувань хітів Los del Rio (Macarena), Курта Кобейна (About a Girl), Пола МакКартні (Live and Let Die), Міка Джаггера та Кіта Річардса (Ruby Tuesday), мелодій з фільмів про Джеймса Бонда і джазових стандартів Дюка Еллінгтона.

 Докладніше про історію групи можна прочитати тут:
http://jazzinkiev.com/?page=news_id&news_id=606

Ведучий концерту – Олексій Коган.

Вартість квитків: 100 – 380 грн.
Замовити квитки можна за телефоном 095 111 55 77 або на сайтах www.jazzkassa.kiev.ua і www.parter.ua

 
Я був там