категорії: афіша події

Боббі Макферрін у столиці!

теґи: Bobby McFerrin, Jazz in Kiev, Боббі Макферрін, Олексій Коган, джаз
Початок: 27.01.2010 20:00
Місце: Міжнародний Центр Культури та Мистецтв
Адреса: Київ, вул. Інститутська, 1
Предмет події: концерт Кількість відвідувачів: 2

BobbyMakFerrinОлексій Коган і продюсерський центр «Jazz in Kiev» представляють:

27 січня о 20:00 в Міжнародному центрі культури та мистецтв (Жовтневий палац) відбудеться концерт десятиразового володаря премії «Греммі» американського вокаліста Боббі Макферріна (BobbyMcFerrin).

 Володар унікального голосу, чия творчість вплинула не на одне покоління вокалістів у всьому світі, вперше відвідає Україну з єдиним концертом у Києві.

 Майстер співу a cappella, Боббі Макферрін поєднує у своїй творчості джаз, фолк і world music. У його неповторній музиці можна почути відголос релігійних хоралів та академічної класики. Вокальну техніку Макферріна найлегше описати словом 'Unconventional', що в перекладі означає «нешаблонний; нетрадиційний».

 За плечима співака три десятки років музичної кар'єри і співпраця з багатьма легендами джазу (і не тільки), серед яких Чік Коріа (Chick Corea), Хербі Хенкок (Herbie Hancock), Джо Завінул (Joe Zawinul), Ел Джерро (Al Jarreau), Квінсі Джонс (Quincy Jones), Йо-Йо Ма (Yo-Yo Ma) і багато-багато інших.

 Боббі Макферрін відомий не тільки як співак і композитор, але і як диригент. А завдяки суперхіту кінця минулого століття "Don't Worry Be Happy" (цей запис принес Боббі три з десяти статуеток «Греммі») ім'я вокаліста знають навіть люди, які не слухають джаз.

 У Києві Боббі Макферрін виступить соло. Саме такий формат концертів вокаліст любить понад усе. Спів a cappella дає Макферріну можливість продемонструвати глядачам весь потенціал найдавнішого у світі музичного інструменту – людського Голосу.

 Ведучий концерту – Олексій Коган.

 Генеральні партнери проекту: Мережа шкіл англійської мови «Оксфорд Клас» і компанія «Квазар-мікро».

 
Я був там