категорії: інтерв'ю

Кілька слів про Верховну Зраду

інтерв’ю не можна назвати форматним для нашого сайту, оскільки для початку ми вирішили подати невеличку інформацію про гурт, в якого взято інтерв’ю, адже не кожен може похваитися тим, що чув і багато знає про Верховну Зраду. Тожж склад гурту:
Юрко Лаврін – мікрофон
Лідер команди, улюбленець львівських дівчат, попри це старається не зраджувати іміджу скромного й незайманого хлопчика. Любить одягатися в "Адідас", Анджеліну Джолі, маму, тата, брата і сестру. Окрім "Верховної зради" брав у часть у проекті Олега "Джона" Сука "Є!", співав разом з Юієм Покальчуком. Корифей.


 

Тарас Рибка – бас-гітара
Музичний мозок гурту, автор переважної більшості мелодій. Текстів не пише. Геній бас-гітари, примочок і стаканів. На репетиціях серйозний і вимогливий, на концертах з дредами і кульчиками. Мріє мати секс з Брітні Спірс, при цьому щоб вона співала "Ай сіньк ай дід іт егейн" голосом Розенбаума. Неодружений.
 


Вітя Нагорний – гітара
Найвідповідальніша людина в групі. Хімік, а тому до всього шукає раціональний підхід. Фанат Че Гевари, націоналіст, анархіст і комуніст в одній особі. Брав у часть в штурмі омонівців у місті Києві 9 березня 2001 року, але до цюпи так і не потрапив. Мріє заробити гроші і купити собі багато надувних кульок. Неодружений.
 


Денис "Дісі" Столяров – барабани
Прийшов до "Верховної зради" останнім, можна сказати, врятував команду від розпаду, бо спочатку вона майже рік обходилася без ударника. До того грав у містичній групі "Дежавю". На якомусь форумі хтось написав, що Діся – найоригінальніша людина в гурті. Чесно кажучи, так воно і є. Неодружений.
Вибухонебезпечна четвірка "Верховна зрада" зародилася у Львові, де й продовжує активно діяти дотепер. Серед своїх колег по рок-цеху вона вирізняється цілеспрямованою позицією, поміркованим патріотизмом, безкомплексністю та безкомпромісністю – саме це дозволило групі завоювати популярність у музичному середовищі рідного міста та за його межами.


В історії групи були різні епізоди: від побоїща з агресивно настроєними пацанчиками під час невдалої спроби організувати рокотеку в кафе лісо-технічного університету до повного фурору на фестивалі "Rейвах" у Тернополі, де "ВЗ" чудово спрацювалася з відомим київським художником-перформенсистом Геннадієм Гутгарцом. Зрештою, якщо треба, команда може влаштувати перформенс і самотужки. Під час одного з виступів у "Ляльці" хлопці вийшли на сцену в масках наших коханих політиків.

А ось і коротеньке в’ю:

– Чи будите ви співати НЕполітичні пісні?
Можливо будемо, це ж не від нас залежить, а від нашого натхнення формування поглядів, політичноії ситуації в Україн . Утопічно, якби було все гаразд у державі, ми б напевне, поміняли тематику пісень, але це утопія. Єдина ремарка. Ми не політичні пісні співаємо, а швидше – соціальні.

– Чи включили вже вам ВодуСвітлоГаз і чи співатимете ви про це, коли у самих вдома воно оте все вже буде?
Та ні, ми співатимемо, доки нам не обридне, а актуальна вона буде тому що 1. це задокументований період становлення України, хай знають і пам'ятають, що і таке було. 2. Недавно Росія довела, що вирубатимуть нам то газ, то світло, то воду. Як не вони, то ми самі, всяке ж буває.

– З яким гуртом Ви б могли злабати?
Зі всіма, потенційно, але найбажанішою для мене була би співпраця з Майком Петоном, Бйорк, Джеймсом Мейнардом Кіненом. та з Альказаром, Поплавським чи іншим музичним деградом, так, для гону.


– Яке у вас ставлення до різних неонацистських та фашистських рухів?
Двояке, але зазвичай негативне. В мене, наприклад інший погляд на тлумачення ідеї надлюдини, за Ніцше, як у них зазвичай. Я прихильник гуманістичного підходу, вони ж – радикального. Я не поважаю ідею надраси, тим паче, що було знищено не лише багато євреїв, але й українців і інших національностей – фізично. А морально війна скількох калік розумових зробила? Я не довіряю вгеніці. А тепер подумаймо, чи взагалі нормально нищити людину? Але і в цих рухів, наголошую, в ідеал і риси які нам варто було б перейняти – дисциплінованість і розкриття очей на те, що частина панівна євреїв та американців, що часто можна ототожнити (я не антисеміт, але ж...)нав'язують неправильний стиль життя гноблять інші, слабші нації.

– Чи вірите ви у вампiрiв?
Нi, хіба що у Баффi.

– Як часто пiдплiтаєте дреди і як відчуття від них?
Я вже без дредів. Зістриг. Через те, що лупа нищила шкіру голови, а це вже не приємно. Але я їх підплітав щодня – звичка така була... Зараз про постриг не шкодую, але я їх любив...

– Чи є у вас в гурті комп`ютерні генії?
Ні. Найкраще в ПК розуміється Вітя – гітарист, але й він не може зламати документ в Пентагону, можливо поки що?

– Чи відвідує хтось з вас якісь форуми чи чати в неті? Якщо так, то які?
Практично ні, лише форум на нашому сайті. І намагаюсь відписувати на всі мейли, що мені приходять, от і весь мій інтерес до чатів та форумів...

– Чи є для вас музика основним заннятям чи це як хобі?
Це радше – дуже приємний, формотворчий наркотик, з якого я не збираюсь зіскакувати, хоч фінансово користі він мені не приносить...

– Яка ваша заповітна мрія?
їх багато, музична – це бути повністю задоволеним своєю роботою зробити її реально досконалою. Створити неповторну роботу, принаймні, щоб я розумів, що це дійсно шедевр. А ще хотілося б, щоб нас записали і видали студія "Ipecac", а так, нарешті-то видати вже наш альбом.